1Kuula

Foto: Pixabay

Oskus kuulata on väga oluline mitte ainult suhtluses teiste inimestega, vaid ka suhtluses iseenda, oma alateadvusega ja ka võimes märgata märke selles, mis teemad sind mingi periood enim kõnetavad, tulevad sisimast alt üles ja teemad, märksõnad, mida teiste jutus sulle korduvalt esile tuuakse, korratakse, rõhutatakse. Kas sa oskad kuulata, mida elul sulle rääkida on? Kui sa kuulad teiste juttu, kas sa kuuled vaid seda juttu, mida sulle räägitakse, või märkad ka mingeid ridade vahele kirjutatud sõnumeid, saad aru, mida see jutt sind tundma ja mõistma paneb? Kui keegi pidevalt räägib teiste jutule sisse, teistest üle ja hakkab isegi valjemalt rääkima, et ilmtingimata just nimelt teda kuulataks ja mitte kedagi teist, kas sa siis hakkad mõtlema, mis on selles inimhinges katki, et ta nii käitub? Kas tuled mõttele, et ei tea kuidas teised mind näevad ja mismoodi sa ise kõrvaltvaatajale paistad nii kehakeeles kui vestlejana? Kas siis, kui sulle räägitakse midagi, mis sind üdini kõnetab ja paneb hinge helisema, hakkad mõtlema selle üle, mida sa oma sisimas kõige rohkem hindad ja kui õnnelik oled, kui saad olla kellegagi, kel on samad väärtused, kes saab sinust aru, kellega saad olla sina ise, täiesti vabalt ja põdemata? Kas tekib äratundmisi? Elu ei too inimesi ega vestlusteemasid meie ellu niisama uisapäisa. Iga asi on põhjusega. Kui aga mingid teemad kerkivad esile nii raamatut lugedes, telekat vaadates, uudistest pilguga üle libistades või vestlusringis, siis on see selge märk, et sul on aeg sellele teemale keskenduda nüüd ja praegu. Sulle on mingi oluline sõnum või mitu. Kurb, kui jätad selle tähelepanuta ja lased võimalused mööda või hoiatused kõrvust mööda ja elad oma elu kibedamaks kui oleks olnud siis, kui märkaksid. Kuula!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Eelmine artikkelKuu faasides, III osa: aia- ja põllutööd
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 25 september – 1 oktoober?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi