1Advendiaeg ongi käes

Foto: PollyDot from Pixabay

Jõulukaktused kipuvad väga hästi kalendrit tundma ja puhkevad jõulukuu lähenedes õitsema. Mina olin varasemalt näinud pildil olevat fuksiavärvi ja punaseõielist jõulukaktust ja korra olin oma silmaga ka valgeõielist näinud. Nüüd sain aga teada, et neid on veel šampusevärvi ja mitut-setut muud värvi õitega veel ja ei kuskil kaugemal, kui omaenda naabril kodus kasvamas. Suhtle inimestega, saad teada, et palju infot on meil nina all või käeulatues, tee vaid suu ja silmad lahti, vaata või küsi.

Mina küsin nüüd ka. Kas mõni lõppeval aastal sõnumite ees- või lõppsõnas käsitletud teemadest läks sulle eriti korda, meeldis? Kas on mõni teema, millest sooviksid lugeda? Või sooviksid ise mõne eessõna autoriks olla? Oma mõtetest anna teada kommentaaris või kirjuta Hingepeegli meilile. Sul ju endal ka tore lugeda teemadest, mis korda lähevad, mitte millestki, millest silmadega diagonaalis üle libistad ja ühmad, et mingi täielik jama. Et lugemine pakuks rõõmu ja oleks huvitav, anna omapoolne panus!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu tähemärkides – puud ja puit
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuu detsembris 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi