Sõnumid 3.-9. maiks

0
19112
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Ees ootab lihtsalt imeline, muinasjutuline aeg. Vähemalt kõik viitab selle võimalikkusele… – soovide, unistuste täitumine, rõõmu, lootuse, armastuse ja austuse küllus. Oled kõik selle igati ära teeninud. Ära ole midagi nii tagasihoidlik ja häbelik. Meie üheks suureks veaks on see, et me unustame end kiita, tunnustada ja väärtustada ja kui julgeme enese üle uhkust tunda, siis peagi häbeneme oma siiraid ja põhjendatud tundeid, mis me välja näitasime. Veel hullem on aga see, et tavaliselt leidub keegi, kes hakkabki selle üle sõna võtma, tänitama, solvama, salvama – ja just selliste inimeste tõttu me ei julgegi olla enese üle uhked ja endid armastada. Me laseme mingitel mürgistel inimestel oma elust rõõmu ära võtta! See on nii vale… Nii et kasvata endas iseloomu ja õpi enda üle uhkust tundma ilma seda häbenemata (kui sa juba seda ei tee). See toob endaga suure rahulolu. Kasvav intiimsus võib su ellu tuua uue partneri.

Tagasi
Järgmine
Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis 6 TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi