Tagasi
Järgmine

Suurim investeering

Foto: Pixabay

Üldjuhul räägitakse – kirjutatakse ikka sellest, et meie suurim varandus on tervis ja parim/suurim investeering ongi oma tervisesse, mis omas plaanis on kindlasti õige.

Elu annab aga tunnistust sellest, et suurim ja parim investeering elus on inimestesse ja suhetesse. Tulest, veest ja vasktorudest läbi tulev suhe, inimesed, keda saad usaldada ja kelle nõule, toele, abile loota, kui omal juhe koos, mõistust ega jaksu enam ei jagu, et saada hakkama kaelasadanud probleemidega – seda ei saa rahasse panna.

See, kas meie ümber on maske kandvad näitlejad, kes vaid oma hetke ootavad, või on end mitte eksponeerivad kaljukindlused, tähendab väga palju. Nagu üks tark mees kunagi ammu ütles, siis raskel ajal kaovad kärbsed ja valesõbrad. Nii ongi.

Seega, oluline on märgata mitte ainult uusi inimesi enda ümber vaid ka neid, kellega oleme ära harjunud kui vana kingapaari või seinakellaga, nii et me kipume märkama neid ainult siis, kui kinganina haigutama hakkab ja me tee peale kõhuli kukkumas oleme või seinakell ühtäkki enam ei tiksu ja õiget aega ei näita. Tuleb õppida valima inimesi enda ligi ja julgeda olla umbusklik ja jälgiv uute inimeste suhtes, sest liiga palju on petlikke ja ärakasutavaid inimesi. Õiged inimesed meie ümber, keda me oskame väärtustada täna ja siin, on meie elu suurimaks ja parimaks investeeringuks, mida ei söö inflatsioon ega riigikorra vahetused, vaid mis aasta aastalt annab kinnitust sellest, et see on midagi, mille väärtus aastatega ainult tõuseb ja mida rahas ei saa hinnata ega poest osta.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSaladuslik naba ja kuidas ta aitab sinu tervist korras hoida
Järgmine artikkelPehme ja kõva kuuseis oktoobriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi