Sõnumid 4.-10. oktoobriks

0
13816
Tagasi
Järgmine

Kole lugu

Foto: Pixabay

Kole lugu, aga tead, jõuludeni on nüüd jäänud tõesti vähem kui kolm kuud aega. Ehk kui tahad kolmandatest riikidest omale jõulukinke hankida, siis nüüd on viimane aeg sellega tegeleda. Ja paras aeg tasapisi hakata piparkoogitainaid valmistama ja ära proovima, millisest saab meeldivamaid kooke, niisamuti aeg anda viimased lisandused jõulujookidele. Veel on aega, veel jõuab. See paar viimast kuud haihtub nii äkki ära, et ei märkagi, kuni ühel päeval kalendrisse vaadates kangeks ehmatad – appi, juba samahästi kui käes, aga mul pole – mitte midagi selleks valmis! Aaaappiiii!!! Mis sest, et jõulud on igal aastal. Mis sest, et omaarust nagu oled teemaga tegelenud, aga lõpuks on alati ikka midagi, mis kahe silma vahele jäänud või ära ununenud. Praegu on paras aeg koostada nimekiri kõigest, mis peaks olemas olema siis, kui “kell kukub”. Ja hoida see nimekiri nähtaval. Nii et saab maha kriipsutada asju, mis tehtud ja olemas. Või juurde kirjutada, mis kohe pole meelde tulnud. Nii saab hoida silma all seda, kuidas asjad edenevad ja palju on veel teha või muretseda. Kui on vaja kinke osta, siis ühe kuu sissetulekule on enamuse inimeste jaoks see mõrv, nii et arukas on seda koormust hajutada. Kui tahad omatehtud kinke jagada, on nende valmistamiseks aega vaja. Ja tõsilugu, detsembris pole ööpäevad pikemad kui teistes kuudes ja siis ei ole võimalik teha rohkem asju, kui muidu. Nii et – kui praegu tegutsema hakkad, jõuad veel oma aja – ja finantside koormamist hajutada. Hiljem on tead ise, kui raske. Seega, tegudele!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis oktoobris
Järgmine artikkelSõnumid 11.-17. viinakuu päevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi