Sõnumid 5.-11. aprilliks

1
12246
Tagasi
Järgmine

Raamid

Foto: Pixabay

Ilmselt oled kuulnud ütlust “raamist välja” nägemise ja mõtlemise kohta, millega peetakse silmas tavapärasest ja harjunud viisist (täiesti või väga) erinevat mõtlemise – või tegutsemisviisi. Praegusel ajal on väga teretulnud miski, mis pakuks midagi raamist välja. Midagi, mis annaks tegevust nii ihule, vaimule kui hingele ja mis oleks tavapärasest nii erinev, et see nõuab keskendumist, pühendumist, on huvitav ja tõmbab mõtted ära igasugu häirivatelt teemadelt. Nii, et oled väljalülitunud ümbritsevast maailmast ja saad omas mullis tegeleda selle uue ja huvitavaga. See on sinu kvaliteetaeg iseendaga, võimalus lõõgastumiseks ja meelte puhkamiseks. Kui sa omale iga nädal paarilgi päeval paar tundi midagi sellist lubad, kui sa ei suuda leida iga päev tunnikest selleks, on ka suur abi.

Me kõik vajame puhkust ja aega jõu – ja energiavarude taastamiseks ja ainult magamisest selleks ei piisa. Meie meeled vajavad ka aktiivset puhkust nii nagu keha vajab sporti, et tervislikus vormis püsida. Meelte aktiivseks puhkuseks sobibki miski, mis lülitab meid tavategevusest välja ja pakub midagi hoopis muud. Olgu selleks käsitöö, kunst, ristsõnade – sudokude lahendamine, raamatulugemine või midagi hoopis muud. Igaühele on see just temale sobivaim ja parim viis olemas ja neid on ilmselt enam kui üks, mis sobivad. Peamine on need leida ja pakkuda oma meeltele ja ihule seda, mida nad vajavad. Anna tegudega endale mõista, et armastad ennast ja oled endale kõige kallim maamunal – siis laed end täis kõike seda, mille abil olla tegus ka oma lähedaste jaoks. Kui sa ajad end ära ja silmis on tuli kustunud, ei tunne sa ise elust rõõmu ja seesugune sina teeb teistele muret, mitte rõõmu, rääkimata sellest, et suudaksid sellisena kellelegi teisele olla toeks või abiks. Kõik algab ikka iseendast: kõigepealt tee korda ennast ja oma kodu, alles seejärel on sinust asja, et olla rõõmuks ja abiks teistele.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Harmonious Earth

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPalju õnne Ita Ever!
Järgmine artikkelFelicita, õnn – kes, mis, kust ja kuidas
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi