Sõnumid 5.-11. aprilliks

1
12170
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Mona Tootoonchinia

Peaksid rahule jääma eesootava ajaga. See tõotab sulle tuua aega, mil panus ja tasu on omavahel tasakaalus: Sinu tasu on proportsioonis sinu panusega töösse, nii heas kui halvas. Seda, mismoodi tasu on proportsioonis sinu panusega töösse heas mõttes, saad probleemitult aru, eks? Su silme ette kerkivad rahapatakad või sära silmi võttev pangakonto seis, lilled, tänukiri jne? Aga mis see proportsionaalne panus halvas veel on? Näiteks… Teed praaki tööd ja saad vastava avaliku hinnangu. Ülejala tehtud tööst tehakse pilt ja laetakse üles sotsiaalmeediasse, nii et kõik, kes vaadata viitsivad, näevad fotosüüdistust sellest võibolla ainsast korrast oma karjääris, kui võtsid lõdvalt. Trahvi ei saa, kinni ei panda, aga plekk on küljes. Kui aga oled hoolas ja usin, siis tasub sinu töökus ära. Inimesed hakkavad su andeid märkama ja vastavalt tasustama/väärtustama. Pea meeles, et praegu on oivaline aeg tiimitööks ja laienemiseks – nii et kui oled sel teemal mõtteid mõlgutanud, siis nüüd on sobilik aeg need teoks teha.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Harmonious Earth

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi