Sõnumid 6.-12. septembriks

0
21440
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gloria Williams

On aeg olla armastuse usku. Uskuda ka seda, et head lapsed, need kasvavad vitsata, arm aitab enam, kui hirm. Ilmselt on sinulgi rohkem kui üks paha tunne sees, mis närib: olgu selleks solvumine, viha, süü või midagi muud – vahet pole. Nende endaga kaasas tassimine on kurnav ja elu mürgitav ning takistab elu nautimast ja sellest maksimumi võtmast. Sul on võimalik kogu sellest koormast vabaneda õige lihtsal meetodil. Kujuta vaimusilmas endale ette, et hoiad käes valgusepalli. Seejärel pane selle sisse kõik need tunded, mis sind vaevavad ja kujuta endale ette, kuidas selle täidetud valguskera ulatad taeva poole, inglitele ja jumalale. Sel moel vabaned madalast energiast ning tunned kohest kergendust, et oled toetatud ja armastatud. Niimoodi muutud avatuks armastusele. Armastust pole aga kunagi liiga palju, pigem kipub seda olema krooniliselt liiga vähe. Seega ulata endale ise abikäsi ja vabasta end koormast!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi