Sõnumid 7.-13. detsembriks

0
14344
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Guido Frizzoni

Igaühele oma. Nüüd kui paljud mõtlevad hoo maha võtmisele, perele ja lähedastele ning nende seltsis mõnusalt aastalõpu veetmisele, oled sina keskendunud hoopis mitmel rindel korraga rabelemisele. Püüad nüüd veel hunnikus raha kokku kraapida, et jõululaud uhkelt kaetud oleks ja uusaasta rammusalt vastu võetud saaks – või on sul peas hoopis muud mõtted, eks ise tead paremini, aga kihutad mitme töö ja tegemise vahet ja suures osas ei saa sa ise arugi, kui mitmel rindel korraga rabeled. Eks vähemalt osa sagimisest ole seotud sellega, mis endale hingelähedane ja seega seda tööks väga ei pea, pigem lihtsalt mingiks tegevuseks, mille tahad ära teha.

Jäta endale siiski aega väljamagamiseks ja hingetõmbamiseks ka, sest isegi meelepärase tegevuse tegemine väsitab ja väsinud meel kaldub varem või hiljem eksima. Parem teha üks kord ja korralikult, kui kiiruga mitu asja korraga ja pärast mitu neist üle parandada. Tee korralikult, naudi tehtut ja oska endale ka puhkust anda!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi