Sõnumid 7.-13. detsembriks

0
14351
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Wallpapers 111

Kui sinu hinges on olnud ihalus teha mis vaid pähe kargab, võtta riskid, proovida mida iganes, tahes kui pöörane, ogar või arulage see ka ei tundu – siis just nüüd on sul selleks ideaalselt sobilik aeg. Võid käituda lapsikult, avastada uut, proovida piire – kõiges on sul praegu kergema karistuse ja läbi sõrmede vaatamise aeg – nähakse ja kuuldakse küll, mida sa korda saadad, aga tavapärast reaktsiooni sellele ei järgne, nii et praegu saad endale lubada seda, millest muidu võibolla mõeldagi ei julge.

Kui aga võtad midagi ette, siis anna hagu ja ära põe. Kui alustad uut ettevõtmist, milles oled algaja – siis küsi julgelt nõu, abi, toetust – praegu on sul selle saamine palju kergem kui muidu. Võimalikud konkurendid ei võta sind tõsiselt, nii et saad jala ukse vahele enne, kui ärgatakse. Lühidalt võttes – praegu on kõikide võimaluste aeg, “tao rauda, kuni raud kuum on” aeg. Kasuta see maksimaalselt ära, sest kes teab, kuna järgmine selline periood tuleb. Tuult tiibadesse!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVeevalaja Ajastu, muutuste ajastu algus
Järgmine artikkelHingamisharjutus loodusega ühenduse tugevdamiseks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi