Sõnumid 7.-13. detsembriks

0
14386
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 11-15 kuupäeva vahel

Foto: flickr

Loterii, allegrii – sinu elus on kätte jõudnud aeg, mil kõik on kui üks suur õnnemäng. Kord võit, kord kaotus, kord ei nii, ei naa – aga kired on kogu aeg üleval ja lootused kõrged. Sinu enda valik, kas hoiad madalat profiili, madalad riskid, madalad võidulootused, või võtad suure riski suurema võidulootusega, kas käid välja rohkem või vähem… kas paned kõik ühele kaardile ja oled valmis kõigest ilma jääma, või taipad riske maandada ja ei pane kõike mängu. Pea meeles, et mängiks nii, et mängus on vaid sinu enda vara, mitte teiste oma, või sinu oma määral, et see untsu minnes võib tuksi keerata ka teiste elud.

Kogu riskimise ja õnnelootuse juures on sul siiski olemas ka midagi reaalset ja konkreetset – nimelt elluviidavad plaanid. Reaalsed, teostatavad plaanid, mitte mingid õhulossid või muinasjutud. Ja nüüd on tegelikult sobiv aeg katsetada seda, kas su plaanid võetaks teostamisse, tahes kui palju kordi seni neid ka tagasi lükatud on. Kui sa südames tunned, et jätkuvalt soovid oma plaanide teostamist ja oled valmis selle nimel tegutsema, siis usu – õige asi leiab varem või hiljem oma tee ja võimaluse.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVeevalaja Ajastu, muutuste ajastu algus
Järgmine artikkelHingamisharjutus loodusega ühenduse tugevdamiseks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi