Sõnumid 7.-13. novembriks

1
23347

1Täiskuu aeg

Pilt: Pixabay

Teisipäeval on täiskuu. Täiskuul on eriline mõjuvõim kõige ja kõigi üle. Vaka all hoitu tungib pinnale, kõiges ilmneb plahvatusohtlikkus ja üleküllus. Ja kehtib seegi reegel, et kus on, sinna tuleb juurde – niigi juba energiast pakatavatel aktiivsetel inimestel ilmneb eriline kihk end proovile panna, piire katsuda, tegutseda. Eks see anna ka alust tavapärasest rohkematele õnnetusjuhtumitele. Üldteada on ka see, et täiskuu ajal on enim kuritegusid ja vägivalda ja inimestega töötavad inimesed teavad, et just sel ajal ilmuvad platsi igasugused eriskummalise käitumisega inimesed, kes siis on eriti ägedalt meelestatud või ilmutavad oma kummalist käitumist eriti värvikalt ja jõuliselt, nii et kaaskodanike närvikava paneb see korralikult proovile.

Täiskuu ajal tuleks hoiduda mis iganes uimastavatest ainetest, (nt alkoholist) – sest nende toime on täiskuu ajal tavalisest tugevam ja kestvam. Oluline on hoida oma tervist. Ei maksa imestada, kui sel ööl ja lähiöödel on raske uinuda ja uni on pinnapealne ja katkendlik.

Täiskuu aegsed muutused on tihti pöördumatu iseloomuga, nii et üheksa korda mõõda ja üks kord lõika, kui täiskuu ajal millegi olulisega tegeled. Uute projektide ja ettevõtmistega tuleks olla eriti ettevaatlik. Samal ajal on ideaalne aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks: psühholoogiliste ja spirituaalsete teemadega tegelemiseks on see aga soodsaim aeg. Sellise info suhtes ollakse eriti vastuvõtlikud ja lihtsam on leida kontakt ka oma kõhutunde, intuitsiooni, sisemise minaga – nii et need, kes tunnevad, et neil see kontakt puudub, proovige täiskuu ajal see leida!

Muuseas: täiskuu ajal häälestab organism end puhastamisele, toksiinidest vabastamisele. Kes tahab oma organismi toetada, võib seda aega kasutada paastupäevade tegemiseks või toituda lihtsalt kergemini seeditavat toidust. Seetõttu tuleks vältiga igasugustest rasvastest ja õlis küpsetatud toitudest, piirata jahutoitude söömist ja ka kohvi joomist.

Vallalistele ja romantilistele teadmiseks, et täiskuu aeg paneb erootilisi seiklusi otsima tahes kust ja millised iganes need ka poleks. Uute suhete alustamiseks või abiellumiseks ei sobi täiskuu aeg kohe üldse. Põhjus on lihtsalt selles, et täiskuu ajal, mõned päevad ette ja taha kipuvad naised meestele kullase kuu selga unistama- kujutama ehk et satutakse kergelt unistuse uima ja kujutatakse ette ka seda mida pole, ootused ja lootused on kõrgel – ja kui siis hall argipäev saabub, on pettumus kerge tulema.

Kellel on aga partner olemas, teadku, et täiskuu aeg on soodne olemasolevate sidemete tugevdamiseks.

Sujugu sinu täiskuu valutult ja meeldivas meeleolus!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadeti.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuu novembriks
Järgmine artikkelSõnumid 14.-20. novembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi