Sõnumid 7.-13. novembriks

1
23344

2Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Victoria Model from Pixabay

Oled solvunud kõigi peale ja kipud käituma lausa lapsikult, nii et ei võta vastu enam elu pakutavaid hüvesidki. Lased käed rippu ja ei püüagi enam midagi teha – mõisa köis las lohiseb. Paraku on seekord tegemist siiski sinu enda elu ja valikutega ja kui sina ise ei kujunda oma elu, siis hakkab asjade vool kujundama sind ja see ei pruugi olla ligilähedanegi sinu poolt soovitule. Rääkimata sellest, et mängid maha igasugused võimalused, mis sul muidu oleks. Ole oma solvumisest üle, otsi lepitust, jätka oma tegevust. Alla anda ja käega lüüa on kõige lihtsam. Hiljem kahetseda ja käest lastut taga nutta pole sugugi lõbus ja kaotatud aeg on igaveseks läinud. Kui miski on sulle oluline, siis püsi ikka rajal ja ära lase mingitel solvumistel või tülidel segada oma eesmärkide saavutamist. Vahel tuleb edasi minemiseks astuda samm või paar tagasi. Seega ära ole nii kange ja paindumatu, vaid ole valmis järeleandmisteks (muidugi arukateks ja mõõdukateks, mitte kõiges ja täies mahus), et pürgida eesmärgi poole vähema vaevaga.

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuu novembriks
Järgmine artikkelSõnumid 14.-20. novembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi