Sõnumid 7.-13. septembriks

0
16986
Tagasi
Järgmine

Need neljajalgsed pereliikmed

Foto: erakogu

Olen viimastel nädalatel hulluks minemas selle peale, et keegi mu kõutsidest kuseb iga paari päeva tagant üks kuni mitu kohta korteris täis. Konkreetselt kuseb, mitte ei märgista või niiöelda lase sussi sisse. Küll lainetab lillepott ja selle ümbrus, küll esikunurk… ja paar korda tabasin ühe ja sama näo otse teolt: vaatab mulle otsa ja kuseb sellise mõnuga, mujale kui liivakasti, et silm vajub kinni! Olen pea või pooleks mõelnud, milles asi ja mida teha, et hädast jagu saada.

Ja siis, äkki, kõigepealt kirjutas mulle üks sõbranna, kellel oma kassidega täpselt sama teema – üks on normis ja teine täpselt samamoodi iga paari päeva tagant laseb mööda elamist, nii et lainetab/loigud. Ei jõudnud seda vestlust õieti lõpetadagi, tuli telefonikõne ja sugulane kirjeldas sisuliselt koopiat minu kodusest olukorrast – tema üks kassidest ka kuseb järjepidevalt kuhu iganes. Mõlemad minuga ühendust võtnud inimesed on kasse pidanud aastakümneid ja mitte kunagi pole sellist probleemi neil ühegi kassiga olnud. Mina olen küll suht algaja, 6. aasta kassipidamist alles läheb – aga sellist järjepidevat lahinal kusemist igale poole pole ka minu kassikari kunagi korraldanud, kui mitte silmas pidada aasta tagust kolimisjärgset stressi. Ja minuga ühendust võtnud inimeste kassid on kliinikus ristipõiki läbi uuritud, terviseprobleeme ei ole, et nende tõttu oleks selline käitumine. Aga vot meil kolmel on ühel samal ajal kassidega üks ja sama probleem ja nii sarnane, et õudne. Üks neist oli vähemalt ajutiseltki saanud probleemile lahenduse – stressileevenduse turjatilkade näol, mida kassile panna ja ühed tilgad pidid nädalaks mõjuma, ühes pakendis kolm pipetikest. Kas peale nende kasutamise lõpetamist lasevad kassid edasi, ei tea ja kas need tilgad mõjuvad efektiivselt kauem kui kuu või paar, ka veel ei tea, aga ajutiseltki mingi lootus leevendusele on olemas… – hangin omale ka need tilgad ja näis, kas on abi. Küll aga närib hinge see, et on see juhus, et samal ajal sama jama mitmel tutvusringi inimese kassil?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis septembris 2020
Järgmine artikkelSõnumid 14.-20. mihklikuu päevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi