Sõnumid 7.-13. septembriks

0
16891
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Simon Migaj

Kui tunned, et kõike on korraga liiga palju ja juhe jookseb kokku koos närvikavaga, siis püüa leida võimalus võtta aeg maha ja end oravana rattas jooksmast vabastada kasvõi mõneks tunniks. Läida küünlad, imetle tuleleegi võbelusi, puhasta tulega oma ehted ja asjad, mida kahtlustad, et need võivad halba energiat endasse kogunud olla. Kui sulle meeldib vesi, siis mine vanni, käi mõnusa kosutava dušši all ja lase veel end hellitada. Vanni võid lisada vannisoola, eeterliku õli tilkasid, panna mängima mõnusa muusika vannis viibimise ajaks… Või on sinu jaoks parem variant hoopis teatris või kinoskäik? Või lihtsalt päikesesoojas mõnulemine?

Leia enda jaoks aega ka siis, kui on kiire, muidu sa lihtsalt ei jaksa ja põletad end läbi veel enne, kui ilmad külmaks ja päevad lühikeseks lähevad. Ka suhtlemine õigete inimestega kulub marjaks ära. Töine suhtlus on töine, eraviisiliselt ühe, teise ja kümnenda ärakuulamine, lohutamine, rahustamine – see kõik on samuti väsitav. Sa vajad enda energiavarude taastamist ja pingetest vabanemist – ja lihtsalt lobisemine mõne hea tuttavaga võib olla just see õige tegevus, lisaks võib jutu sees teemaks tulla midagi, mis on oluline nii ühele kui teisele ja eriti tore on, kui keegi teab ka lahendust murele ja sellest räägib.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi