Sõnumid 7.-13. veebruariks

1
17579
Tagasi
Järgmine

Armasta ennast

Foto: Pixabay

Mõtle nüüd, kallis enda neljaks rabeleja, millal sa viimati võtsid aega täiesti puhtalt iseenda jaoks? No ikka täie rahuga ja ilma kiirustamata? Mäletad üldse? Isegi auto ei püsi töökorras, kui teda ainult tankida, aga jätta hooldamata. Inimene on elusolend ja vajab veel enam hooldust ja hoolitsust, et töökorras püsida. Seega on äärmiselt oluline ennast armastada ja seda tegudes väljendada. See ei tähenda ainult maniküüri, pediküüri, iluteenuseid. See tähendab ka vannis või saunas – kus kellelegi just meeldib – aja maha võtmist, eriti hea, kui vannivette lisad meresoola, sobilikku eeterlikku õli, saunas on selleks teised võimalused… Ja siis mitte lihtsalt end kähku pesta ja ajama panna, vaid võtta aega ihu kooriva kreemi või pulbriga läbi töötlemiseks, juustele ja näole-kaelale maski tegemiseks, hiljem ihu hellitamiseks niisutava õli või kreemiga – kuidas keegi soovib ja kellelegi sobib. Massaažis käimine on juba oluline kummardus iseendale. Käi looduses, lae pinged maha ja naudi looduse imelisust ning lae end seda ürgset energiat täis. Kuula meeleolu tõstvat muusikat kui vajad meeleolu tõstmist, rahustavat siis, kui sul selleks vajadus. Võimalda endale neid helisid, lõhnu ja maitseid, mis sind toetavad ja laevad, mitte ei piitsuta sind edasi tegutsema kuni lihtsalt varised jalust maha, kui enam üldse ei jaksa. Ei ole vaja muuta elu võitluseks iseendaga – muuda see tantsuks läbi elu! Sa suudad küll!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis veebruariks 2022
Järgmine artikkelSõnumid sõbrapäeva nädalaks 2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi