Sõnumid 8.-14. pärnakuu päevaks

1
18931
Tagasi
Järgmine

Vaba. Vaba iseenda jaoks.

Foto: Fernando Audibert

Kui oled kogu oma elu elanud pidevalt teistega arvestades, jättes iseenda tahaplaanile, ei pruugigi olla selgust, mida ise tahad või vajad, mis meeldib või mitte ja ei oska sedagi arvata, kuidas tegelikult end tunned, kui saabub vabadus. Vabadus elada enda jaoks, olla olemas enda jaoks.

See aeg, mil saabub vabadus, võib kaela sadada täiesti ootamatult ja äkki. Nii et sa ei oskagi sellele kohe reageerida, sa ei saa arugi, mis juhtunud on. Kuni ühel hetkel jõuab pärale, et sa ei peagi kuskile aja peale tormama, midagi mingiks kindlaks kellaajaks tegema, sa ei pea ootama või valmis olema. Äkki sa ei pea enam midagi, mida seni pidid ja mis sind aheldas ja raamis… suuresti tänu sellele, et olid juba nii raamitud, et teisiti ei osanud (vähemalt arvasid nii) ja seega ei julgenud ka raamist välja tungida, kuigi… tahtsid neist vabaks saada. Aga väljaspool raame oli ju tundmatus, tundmatu tekitab hirmu…

Kui nüüd oled äkki vaba raamidest ja ahelatest, saad aru, et kartsid asjatult. Muidugi saad sa hakkama. Lihtsalt pead meelde tuletama, kuidas oli olla sina ise. Võimalik, et vajad mäluvärskendust ja selleks kaod tuulama kappidesse, et leida mõni koltunud kaustik, kuhu ammuilma kirjutanud seda, mis südamel. Võtad ja loed ammu unustatud asjadest oma elus – loed, vangutad pead… ja enne kui aru saad, naerad nii, et silmis pisarad… ja veidi hiljem lööd kaustiku kinni, hõisates laulda Väikese Nõia kombel.. On aeg enda jaoks. Õppida end uuesti tundma ja pakkuda endale seda, mida vajad, et tunda end hästi ja olla õnnelik. Vaba. Iseenda jaoks. Alles siis ülejäänud maailm. Sest õnnetu ja närbunud sina ei suuda süüdata tuld ei silmis ei südametes!

Seega, kui sul pole, siis tee endale see vabadus iseenda jaoks iga nädal kasvõi ühel päeval mõne tunni jagu, muidu ei püsi sa enam koos ega toimivana, vaid muutud iseenda varjuks.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juuniks 2020
Järgmine artikkelMõnusal Joogapäeval saab katsetada erinevaid joogaliike
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi