Sõnumid 8.-14. pärnakuu päevaks

1
18707
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Wallpapers 111

Oled saanud terve rea uusi teadmisi ja kogemusi – mitte ainult maailma asjadest, vaid ka iseenda kohta, selle kohta, kuidas millelegi reageerid, kuidas mingis olukorras käitud, probleemolukordi lahendad või hoopis põgened niiöelda rindejoonelt ja loodad et asjad lahtuvad ise maha. Sul kogunes küllalt materjali, mida seedida. Vähem või rohkem küsisid endalt teadlikult või alateadlikult, kas oled ikka küllalt hea, kas saad hakkama. Tead mis? Nüüd on aeg tiivad sirutada ja tõepoolest lendu tõusta. Oled alahinnanud ennast ja oma võimeid. Usu, et suudad kõike teha ja saavutada! Ja kui tõesti on midagi, millega üks inimene ei saa hakkama saada (tiibklaverit 9. korrusele tassida, kui tuua “puust ja punaseks” näide), siis – sul on loomulik võime meelitada inimesi endale appi. Kasuta seda! Tõesta oma iseseisvust ja loomingulisust – see annab juurde suure hulga enesekindlust ja tõstab enesehinnangut.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi