Sõnumid 9.-15. augustiks

0
18631
Tagasi
Järgmine

Vägisi armsaks ei saa

Foto: Gerd Altmann

Olgu tegu millegi õppimise või tegemisega – ikka kehtib üks ja sama tõdemus: vägisi armsaks ei saa. Kui püüda inimesele pähe ajada midagi, milleks ta valmis pole, siis ta seda ei omasta. Ta võib omandada, aga ta ei võta seda vastu, see ei jõua talle pärale. Tihti tähendab see ka seda, et ta ei usu, et see on nii nagu talle räägitakse.

Kui inimene on oma arengus jõudnud tasemele, et ta on valmis vastu võtma seda, mida talle edasi anda tahetakse, ta mitte ainult ei võta seda vastu, vaid ta naudib seda, tunneb selle vastu huvi, ideaalsel juhul satub vaimustusse ja tahab veel enamat teada ja osata. Kasutegur on maksimaalne. Samas mis saab siis, kui väevõimuga püüda midagi inimesele pähe ajada? Olgu see mingi teadmine, arvamus või suhtumine..? Inimesel tekib blokk kõigi pähemääritavate nõuannete, teadmiste ja inimeste suhtes, kes tulevad jagama nõu, mida pole küsitud. Mis sest, et paljud neist nõuannetest ei ole pähe määritud, vaid heast südamest soovitud… Tõrkest vabanemine kunagi hiljem on aga väga raske ja selleks peab seda väga tugevalt tahtma… paljud aga löövad käega, et ah, las olla, on seni nii hakkama saadud, saab edaspidi ka. Ja selle “käib kah” suhtumise tõttu jäädakse ilma paljudest teadmistest, mis võiks ellu palju kasu tuua. Algpõhjus on aga selles, et keegi püüdis midagi vägisi armsaks teha.

Anna inimesele aega, ole tema jaoks olemas. Küll ta annab märku, kui ta on valmis selleks infoks, mis sul on pakkuda. Ja kui ta jõuab enne ise katse-eksituse meetodit proovida ja saab haiget, selle asemel, et ennetavalt targemaid kuulda võtta, siis järelikult oli tal seda karmi õppetundi vaja. Elus ei ole asjad lihtsad ja mustvalged ja halvad sündmused on need, mis meid õpetavad ja osutuvad hiljem vajalikuks kogemuseks, head aga ei kipu õpetama, kuigi on meeldivad kogeda. Usalda elu kulgu!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelRaha ja rahaõnne ligi meelitamine
Järgmine artikkelSõnumid 16.-22. põimukuu päevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi