1Kui kuidagi ei saa

Pilt: Gerd Altmann

…siis kuidagi ikka saab.

Meil kõigil tuleb elus ette olukordi, kui on tunne, et see olukord ei lahene küll kuidagi, või et sellest ma nüüd küll välja ei tule, see on võimatu. Ometi elu näitab, et olukorrad lahenevad ka nendest tullakse välja. Vahel on vaja lihtsalt maha rahuneda ja selge peaga olukorrale otsa vaadata, mõnikord annab aeg arutust. Mõnikord oleme aga üle mõelnud, end kinni mõelnud ja sõtkume sama kinnitrambitud rada ega oska muud nähagi. Kui aga oled seisus, et sinu meelest on kõik untsus ja midagi päästa pole võimalik, siis ei juhtu midagi halba, kui selle probleemi kavõi mõneks päevaks peast heidad ja oma mõtted mujale suunad. Küll aga võib selle aja sees pähe tulla idee, kuidas olukord lahendada, tänu sellele, et oled end vabastanud ühe teema kallal puremise pingest. Tihti on lahendus meil silme ees, aga me ei tunne seda ära, me ei näe seda lahendusena. Sellepärast ongi kasulik end mingile teisele tegevusele ümber lülitada. Samuti ei tee paha, kui sul on julgust proovida midagi täiesti uut. Kui seniproovitud meetodid sinu jaoks ei tööta või töötavad puudulikult, siis kes see ikka sinu eest sulle sobiliku variandi välja töötab, kui mitte sina ise. Peab omama julgust proovida, katsetada, eksida, võtta vastutus. Küll on hea, kui lõpptulemuseks leiad mingile probleemile lahendusviisi, mis töötab ka keeruliste juhtumite puhul sulle meelepäraselt. Seega usu, et igas võimatus olukorras on olemas alge uueks võimaluseks.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkel2023. aasta esimesed sõnumid ja aasta esimene Fortuuna tänulikkus
Järgmine artikkelSõnumid 16.-22. jaanuariks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi