Sõnumid 9.-15. mihklikuu päevaks

0
21040
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pexels

Hingeline ühendus on meie kasvu jaoks väga oluline. Vajame selliste inimeste seltskonda, kellel on sarnased püüdlused. See julgustab meid jätkama oma teed koju. Kui sa pole endale sellist gruppi veel leidnud, siis palu, et leiaksid tee nende juurde. Seejärel ole avatud reaktsioonidele, mis tulevad sageli sellised, mida sa pole oodanud. Harva on ühe bioloogilise pere liikmed sattunud samale saatuseteele. Sageli lähevad nad eri teid pidi, jättes sind raskel hetkel toeta või tähtsa võidu puhul seltsita.

Kui oled leidnud omale meelepärase vaimse rühmituse, siis tea, et kord nädalas ühisest meditatsioonist või mõne teenuse ostmisest ei piisa – kõige tähtsam on osalemine, endast andmine kogu armastuse ja hoolimisega.

Kokku saavad inimesed, kellel on sarnased elupüüdlused ning pealtnäha silmapaistmatud kohtumised võivad anda sellise energia ja impulsi, mis toob kaasa püsivad muutused.

Ole valmis neid erilisi suhteid looma kus tahes – tööl, hobiga seoses, vaba aega veetes, ühiste tuttavate kaudu…

Pere võib arenemise ajal olla väga väärtuslik abimees. Lähedus võimaldab selliste omaduste tagasipeegeldamist, mida sa võibolla muul moel ei näeks. Sageli ilmneb see konflikti või ärritusena, mistõttu on raske seda ära tunda kui sinusse puutuvat asja. Kui perekonda ei väärtustata õppimise ja teadlikkuse laienemise kohana, siis jäävad võimalused märkamata ja väär lähenemine võib kanduda edasi põlvest põlve.

Lapsed sünnivad selleks, et tasakaalustada oma vanemate mehelikke ja naiselikke põhimõtteid. Nad võivad väljendada oma vanemate tundeid eostamise ajal. Kui suhe oli harmooniline, armastav ja last sooviv, siis võib selle poolt ligi meelitatud hing olla leplik ja aupaklik. Kui oli sundi, süütunnet ja jäi vajaka tingimusteta armastusest, siis võib sellisest suhtest sündinud laps väljendada vanemate eitust ja konfliktsust.

Missugune oli sinu olukord lapsi eostades? Sa võid aidata neil terveneda, kui vaatad tõtt eitusega, mida nad endas kannavad. Mõlemad vanemad tunnevad end süüdi, kui nende laste tegevuses ilmneb viha ja raevu. Kas sa ei teeskle mitte nende armastamist ja väärkohtled oma lapsi emotsionaalselt, füüsiliselt või seksuaalselt? Alusta ome tõeliste tunnete äratundmist privaatses ja turvalises keskkonnas. Sinus on väge muuta oma emotsioonide väljendumist, nii et destruktiivsetest tegudest saaks tervendav armastuse väljendus. Kui oled iseennast muutnud, siis suudad ka oma lapsele läheneda armastava tunnustuse positsioonilt. Kui oled neile õpetanud, kuidas oma tõelisi tundeid omaks võtta, siis võib perekonnast saada ärkamise töövahend.

Millises olukorras sind ennast eostati? Kas harrastad väära käitumist vanemate ja sugulastega? Sul on väge muuta asju iseendale andestamise ja tervenemise abil. Enesele andestamine võib vanemaid imeliselt mõjutada isegi siis, kui sa nendega ei kohtu. Austuse ja mõistmise uus tasand tungib läbi teievahelise eraldatuse loori. Ole valmis kasutama võimalust lõhkuda vanu mustreid.

Kui sind pole õnnistatud armastava perekonnaga, kes toetab sinu vaimset teed, siis loo endale ise selline perekond. Palu, et sind aidataks ligi tõmmata selliseid inimesi, kes on samasugusel teel.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAntropoloogiaprofessor Luis Luna tuleb Tallinnasse püha taime teest rääkima
Järgmine artikkelTasakaalukeskuse hingamiskursuse alateemaks on „Õpi kuulama oma keha“
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi