Sõnumid 9.-15. mihklikuu päevaks

0
21057
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Kas oled olnud seksuaalse väärkohtlemise või vägivalla ohver, olnud manipuleeritavas ja purustavas suhtes või teinud tööd, kus ülemus sind alahindas? Kõik ned on sümptomid, mis näitavad, et sa kardad oma jõudu.

Jõud on emotsioonides – tugeva armastuse kogemise, eesmärkide saavutamise, külluse vastuvõtmise, terve keha omamise ees.

Oled taastamas oma armastuse jõudu. Õpi seda loomulikult voolata laskma. Kui kardad jõudu, siis võid alateadlikult teha nii mõndagi, mis vähendab, stimuleerib või kontrollib seda vähest, mida sa veel vastu võtad. Kas sa vajad kofeiini, suhkrut, sigarette, alkoholi, narkootikume, stressi, filme või liiga vähe või liiga palju und, et oma tunnetega manipuleerida? Kas sa käid emotsionaalselt alla? Või on hirm su tunded miinimumini viinud, aeglustanud su vibratsioonitaset, nii et sa käid ringi nagu elav surnu? Kui tekib tugev negatiivne tunne, siis rebestab see su keha, nii et püüad kõik tunded võimalikult maha suruda. Emotsionaalse vibratsiooni tugevus aitab sul lasta vabaks vanad haavad ja uskumused, kui kasutad seda teadlikult. See on osa sinu loomulikust tervenemisjõust.

Kas sa ootad endalt, et oleksid täiuslik? Luba endale olla õppija. See protsess leiab aset sinu tunnetes. Mõistus võib aidata sul keskenduda ja sind juhatada, aga tunded ütlevad sulle, mis on õige.

Leia oma hirmud ja tasakaalutuse kohad ning tegele nendega, mine neist läbi. Kui sa lased oma tegelikel tunnetel esile tulla ja avad emotsionaalsed haavad, siis annad tee vabaks, et su vägi saaks tagasi tulla. Sa pead tahtma, et su jõud tuleks ning vabastama hirmu ja süütunde, et saaksid kasutada oma jõudu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAntropoloogiaprofessor Luis Luna tuleb Tallinnasse püha taime teest rääkima
Järgmine artikkelTasakaalukeskuse hingamiskursuse alateemaks on „Õpi kuulama oma keha“
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi