Tagasi
Järgmine

Mida külvad, seda lõikad

Foto: Lubos Houska

Aegajalt me ikka peatume oma elus kasvõi natukesekski, et vaadata tagasi ja mõelda, kuhu ja kuidas edasi minna. On sündmuseid, mis panevad mõtlema, miks läks nii nagu läks. Mida ma tegin valesti, mida õigesti? On sündmuseid, mis panevad mõtlema selle üle, kuidas saavutada seda, et töö ja vaev mida näed, annaks tulemuseks selle, mida soovid.

Meil kõigil on paremaid ja halvemaid aegu. On aegu, mil aeg jääb seisma. Lihtsalt seisad ja vaatad ja tunned ja elu ning sündmused voolavad kui filmilint sinust läbi. Elad kiirkerimisel kõik uuesti läbi, kõik ärkab viivuks ellu. Sellest viivust võib piisata, et saaksid aru. Sellest, millele oled lausa otsa vaadanud, aga pole aru saanud, mida see tähendab, sulle öelda tahab. Kes teab Elektrooniku filmi, mida 80. aastatel Kesktelevisioonis näidati? Seal oli teismeline poiss ja tema välimuse järgi tehtud robot ja nad olid välimuselt kui teisikud. Pahadel oli küsimus, kus on see nupp, kust Elektroonikut sisse – välja lülitada. Poiss nagu poiss, aga kus nupp on? Nõnda on omagi elus hetki, kui lahendus on käes, aga kus see nupp on, millest seda sisse-välja lülitada, tööle panna?

Lahendus on tihti palju lihtsam ja ilmsem kui see, mida meie taga ajame. Me mõtleme üle ja seetõttu heidame kõrvale need “liiga lihtsad” lahendused, mis.. on õiged! Ja siis oleme hädas, et me ei oska oma probleeme lahendada, ei leia vastust küsimustele. Me ei tunnista neid lihtsaid asju ja otsime midagi keerulisemat ja raskemat! Seega – ei maksa elu liiga keeruliseks elada. Usalda elu. Ja usalda selleski, et elu hoiab ja armastab sind. Hullemast hoiab ta sind eemal, ei lase sul end liiga kõvasti ära lüüa ega liiga kõrgelt kukkuda. Aga kui sa ikka oma jonni ajad ja läbi seinte murda tahad, siis elu lõpmatuseni ka kätt alla ei pane. Siis pead need õppetunnid kõrgelt kukkumises ja kõvasti äralöömises saama, kuigi saaks ka lihtsamini.

Sul on võimalus panustada sellesse, kas su elu tuleb kergem või keerulisem, kas elad kõike rängalt läbi, või suudad kaine mõistuse ja külma vere säilitada. Sul on võimalus märgata märke, näha, kuulda, haista, kui elu sind hoiab ja hoiatab… märgata õigeid inimesi kellega koos eluteel minna, nii et teil koos kergem on minna ja lahendusi leida. Sa võid külvata oma ellu pessimismi ja ükskõiksust kõigesse ja kõigisse, kes on sinu heaolu poolt, jättes märkamata märgid… või külvad armastust, hoolimist, lootust.

Mis on see, mida sina oma ellu külvad, et sellest head või põnevat saaki saada?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelIngli sõnum tervise ja heaolu poole
Järgmine artikkelSõnumid talvekuu 16.-22. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi