2Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Nika Akin

Lähenevat aega vaadates, mis sind ees ootab, meenub mulle muinasjutt, kus tubli ja usin peretütar sai tänutäheks kuldvihma osaliseks. Ka sina teed ära kõik tööd mis vaja, rõõmu ja hoolega, sekka enamatki, kui sinult oodatud. Sa ei tee seda kõike mitte selle pärast, et loodad suurt kasu saada, vaid sulle meeldib aidata ja kasulik olla. Sinu omakasupüüdmatu tegevus jääb silma: kes tänab sõnades, kes pakub mõnda vastuteenet, kes kingib asju. Õnn ilmutab end siis, kui sa seda oodatagi ei oska – aga just õigel ajal. Probleemid, mis sind viimane aeg on vaevanud, ei paista enam nii kohutavad. Intuitsioon on tavapärasest tugevam või siis on sul temaga parem ühendus. Saad midagi olulist teada möödunud sündmuste kohta, mis selgitab sulle nii mõndagi. Samuti kuuled üht-teist eesseisvate sündmuste kohta (keegi on lapseootel ja sünnituse aeg pole mägede taga, saad pulmakutse, keegi on kolima hakkamas vms). Šokeeriv uudis võib osutuda varjatud õnnistuseks. Selginenud pilt teeb edasiliikumise kergemaks.

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu faasides V: armastus, pere ja puhkus
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 9-15 oktoober?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi