Sõnumid 9.-15. paastukuu päevaks

0
19865
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Superior Wallpapers

Laialt levinud ütlus on, et rahas ei peitu õnn. Samas, ilma rahata ka ei saa. Seega, peame leidma selle kuldse kesktee nii rahast mõtlemises kui rahaga käitumises. Raske võib olla seda mõista ja uskuda, kuid raha on tegelikult energia ehk elujõud ja ta kannab puhast armastuse vibratsiooni. Samuti on sellel oma kindel ülesanne – see energia on pidevas voolamises, andes meile võimaluse õppida andmist ja saamist. See on jumalik ringlus. Rahasse negatiivselt suhtumine ja rehmamine, et mul pole raha vaja, annab tulemuseks selle, et sulle raha ei tule ja kui tuleb, kaob ka kiirelt ära/saab otsa. Kui aga rahasse positiivselt suhtuda, suhtub ka raha sinusse positiivselt. Kui sinu suhe rahaga on keeruline, siis tuleb kasuks oma mõtete ja suhtumise turgutamine.

Selleks korda järgnevat iga päev:

  • Mul on alati rohkem kui piisavalt raha, kui ma vajan äraelamiseks.
  • Ma võtan raha vastu heal meelel.
  • Ma lõpetan raha ebavajalikuks pidamise.
  • Ma olen avatud universumi abi ja kingituste vastuvõtuks.
  • Mul on sünniõigus küllusele.
  • Ma andestan neile, kes on mulle võlgu, ja teen oma mõtetes küllusele ruumi.
  • Ma tõmban ligi ainult tulusaid, nauditavaid ja kasulikke olukordi.

Usu, et sul saab olema rohkem raha, kui vajad äraelamiseks ja isegi erakorraliste olukordade katmiseks. Samas – pea meeles, et mõtlema pead sa sel moel, justkui sul on kõik soovitu juba käes, vastasel korral kuuleb universum, et sinu sooviks on tulevikus raha saada. Ja tulevik on tulevik ja sellest ei saa iial tänast….

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi