Sõnumid algukuu lõpunädalaks ja hundikuu alguspäevadeks

0
19427
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Sul on nii mõneski asjas kõhklusi ja kahtlusi, kuid need hajuvad tasapisi. Sind ootavad ees suured muutused, mis toovad kaasa soovide täitumise ja meelerahu. Sind ootavad paremad ajad. Oled ühe proovikiviks olnud tuleristsete perioodi läbinud ja elu hakkab jagama tasu tehtud töö eest, vastavalt siis kas piitsa või präänikut. Sinu puhul aga paistab, et tegu on präänikutega.

Saabub üllatuslik kutse ja sa võid siirduda olulisele reisile, kus su lootused saavad täidetud. Kuna üks periood on läbi saanud ning alanud ka uus sodiaagiaasta ja üleüldse uus sodiaagiringi 12 aastat, siis on hea aeg plaanide tegemiseks. Eriti just pikkade ja kaugeleulatuvate plaanide tegemiseks ning kõige selle planeerimiseks, mis on mõeldud kestma jääma. Peatselt saabuv pakkumine võib osutuda loodetust suuremaks. Kuna oled hoolega panustanud edu saavutamisse, siis nüüd on aeg küps hiiglaslikuks eduks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi