Sõnumid algukuu lõpunädalaks ja hundikuu alguspäevadeks

0
19400
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Sulle avanevad uued võimalused.

Kuigi sinu kodune elu on õnnelik ja töö juures kulgeb kõik plaanipäraselt, ära jäta tähelepanuta neid, kel ei lähe nii hästi – kuskil on keegi, kes vajab toetust ja kaastunnet. Usu, et loominguline armastus hoiab ja ravib. Et mis see on? Lase armastusel vabalt voolata ja ära sea talle raame, milline ta peab olema – mis kell, kus, kuidas ja millises vormis avalduma ja kui vähe või palju emotsioone võib väljendada ja kui palju peab vaka all hoidma. Lase armastusel heljuda! Kui tunned ikka, et sa päris ei saa aru, mismoodi sa siis olema või käituma peaks, tea, et sulle leidub heasoovija, kes jagab abivalmilt nõuandeid.

Sind saadab edu ostmisel ja müümisel, tehingute sõlmimisel ja kokkulepete saavutamisel. Lausa lust on vaadata, kuidas asjad edenevad mõnusa kergusega. Siiski ole ettevaatlik, et sa ei kujutaks ette oma edu ega laseks kellelgi teisel ka seda sinna maalida, kus seda pole.

Vaimne, füüsiline ja hingeline õnn kuuluvad sulle. Rõõmusta! Sa saavutad suuri asju. Sõbrad ja perekond on rabatud ning naudivad sinu seltskonda. Sa oled väga nõutud.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi