Sõnumid aprilli lõpunädalaks ja mai alguspäeviks

0
18129
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Dimitris Vetsikas

Põhjus rõõmu tunda ja pidutseda. Pidutsemiseks pole vaja suurt seltskonda – ja praegusel ajal ei saa seda lubadagi, aga head seltskonda ikka saab. Elu on ilus, muretsemise aeg on selja taha jäänud. Saad nautida sõprussuhteid, armastust, häid inimsuhteid. Su sõbrad ja lähedased inimesed ootavad sind – mine nende juurde, ära lase neil oodata. Oled neile vajalik.

Avaneb võimalus nautida maaelu – kas lähed maakodu vaatama või kellelegi külla, kes elab maal. Saad puhata ja lõõgastuda, nautida rahulikku olemist. Võibolla on see hoopis sinu puhkus kodus distantsõppel olevatest lastest, kes su ära kurnanud on – saad kasvõi mõnedki tunnid kuulata vaikust, mida segavad vaid tuulekohin ja linnulaul. Tunned kui harmooniline on looduses iga pisimgi detail..

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi