Sõnumid augusti 17.-23. kuupäevaks

1
21188
Tagasi
Järgmine

Kirna mõis

Foto: erakogu

Mulle tehti sünnipäeval spontaanne pakkumine võtta minu juurde tulles mind kaasa Kirna mõisa, kus mu külalised polnud kordagi käinud nagu ma isegi. Kirna mõisast ja selle energiatest on palju räägitud ja kirjutatud ja mina, kes ma juba läinud sajandil Kunksmooriks ristitud ja sel sajandil saanud lisaks tiitli nõiaella ja ikka sellepärast, et tegelenud ammust ajast ennustamisega ja ma tunnetan asju, millest paljudel pole aimugi, aga minule võivad mõjuda kui üheksas laine. Mind tõsiselt huvitas, kas ma seal midagi tunnen ja kui, siis mida.

Mõisahoones ajasin oma ninasõõrmed õieli ja ahmisin loendamatute sisse toodud liiliate tummistele aroomidele lisaks selle vana hoone aroome… ja minusse voogas kummaline rahu. Kui kohvikus diivanile maandusin ja olin veidi istunud, pidin tõdema, et – ma ei saa aru, kuidas see nüüd nii saab olla, aga mina, veehull, kroonilise suure vee kutse ja vastamata jäämise käes kannataja, tunnen äkki keset maismaad, et ma oleks kui koju jõudnud. Ma tundsin end hästi, ma tundsin end nii, et mul polnud vähimatki tahtmist sealt kuskile mujale minna. Isegi mitte õue, kuigi oli imeline ilm ja parki tahtsin ka näha ja… ja üldse, mulle on koju veel külalisi tulemas ja ma pean koju tagasi jõudma, enne kui nad saabuvad…

Kohviku personal, nende suhtumine, emotsioonid, see oli midagi väga erilist, nii et mul võeti liigutuspisarad silma. Kohapeal söödud beseerulli besee oli imeliselt õhuline, millist pole elus kusagil mujal söönud ja mulle sünnipäevakingiks personali poolt toodud pavlova oli ebareaalselt hea. Räägitakse, et inimestel jookseb enne surma nende elu silme eest läbi. Minul jooksid silme eest läbi mu senise elu palvlovad ja mul oli tunne, et olen vist surnud ja peale surma paradiisi sattunud… No… ma olen lapsest saadik ka beseega ära ostetav, armastan seda nii väga… ja punased sõstrad on samamoodi vahend minu ahvatlemiseks – aga nii üks kui teine peavad olema õigel ajal õiges kohas õigel moel, et üle prahi versioonis olla.

Pargis erinevatel pinkidel istudes tundsin hämmastusega, et minuga toimub midagi. Ühel pingil istudes tundsin, kuidas lagipeas hakkas imelik ja oimukohad hakkasid huugama. Mitte valutama, aga oli selline imelik huugamine ja surin – ja õige intensiivne. Teisel pingil istudes tundsin, kuidas ei tea millest kukkusin näost õhetama ja ikka väga korralikult… Kolmanda pingi peal ei osanud ma endale seletadagi, mida ma tunnen, aga püsti tõustes oli tunne nagu pea kipuks kergelt ringi käima ja tasakaal pole päris paigas – aga eemale astudes läks tunne kiirelt üle. Ühel pingil istudes hakkasid lihtsalt pisarad silma valguma. Miski puudutas kuskil mu sees midagi, nii et ma olin liigutatud. Need olid liigutuspisarad ma ei tea millest… Mõnel pingil ei saanud nagu midagi aru…

Koju naasnult imestasin õhtu otsa nii koos Kirnas käinud inimeste kui järgmiste külalistega koos istudes, et mu kassid, kes külaliste tulles kõik kihutavad peitu peale ühe julge, kes võtab külalised vastu, on seltskondlik ja saadab pärast külalised uksele, olid seekord kõik mu kassid platsis. Nad lasksid end paitada ja sügada. Mis lasksid! Kaks neist määrisid ennast pähe! Trügisid kaissu ja sülle, aelesid, püherdasid, nühkisid end igale poole vastu, põristasid ja laristasid nurru lüüa, patsutasid käsi ja jalgu tähelepanu saamiseks, vidutasid silmi ja andsid sellise etenduse, et ma vaatasin suu peas laiali ja silmad suured imestusest. Mis toimub? Mis juhtunud on? Kes mu kassid ära nõidus?

Nõidus? Oot, aga kus ma alles käisin? Kas ma võtsingi Kirnast kaasa midagi nähtamatut, mida mu kassid tajusid ja see nende käitumise nii ära vahetaski, hoobilt – ja kõigil? Et 5 kassi, kellest 4 on minu juurde tulnud eri teid pidi ja kellest 3 minevik on olnud kõike muud kui lilleline, äkki kõik korraga muutuvad julgeteks, seltskondlikeks ja sõbralikeks – mina ei usu, et see juhtus niisama. Seni on mul küllalt käinud külalisi, kes tänaseni pole oma silmaga kõiki mu kasse näinud, sest nad on end ära peitnud ja lagedale ilmunud alles peale külaliste lahkumist. Kirna energia mõjuski? :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mamafoo The Lightworker

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLõikuskuu 10.-16. kuupäeva sõnumid
Järgmine artikkelSõnumid viljakuu viimaseks nädalaks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi