Sõnumid detsembri algusnädalaks 2020

1
22779
Tagasi
Järgmine

Mis on sinu unistus?

Unistuste täitumine Foto: Deviant Art

Kui sa ei tea, mis on sinu unistus, suurim soov, eesmärk, siis sa ei tea, mis suunas liikuda. Siis sa võidki elus lihtsalt ekselda ja samal ajal olla õnnetu, et sa pole saavutanud või siis saanud midagi. Midagi üliolulist. Aga mis see siis on, mis see sinu jaoks oluline on? Ja kas oluline polegi unistatu, vaid on kaks eri asja? Ja seda unistamist… seda pole teinud enam teab mis ajast ja enam ei teagi, mida praegu kõige rohkem tahaks? On neid, kes on maast madalast kasvatatud järgima suguvõsa traditsiooni – näiteks arstide, näitlejate dünastiad. See on kui kohus, ettemääratus. Tahad seda või ei. See on see, mida on õpetatud oluliseks lugema. See, mis on oluline võib lähtuvalt oma võimetest saavutatav olla. Aga see on juba iseküsimus, kas selle kõrvalt ka unistust täita annab.

On unistusi, mis on suured ja mille täitmine on elutöö. On unistusi, mida saab täita kõige muu kõrvalt. On unistusi, mille täitmine võtab vähe aega ja neid, mis on ajas kauakestvad. On unistusi, mis on ka kõige olulisemaks asjaks me elus ja on unistusi, mis on unistused, aga mis pole kõige olulisemaks asjaks meie elus. Teismelisena on suur unistus saada lahti vinnilisest näost – need, kelle nägu on punakaslilladest jubedikest aastaid täiskülvatud olnud ja kes on polikliinikus neid mädakoldeid avamas ja puhastamas käinud loendamatuid kordi, teavad, millest räägin. Hambarea sirgeks saamine võtab samuti aega. Samas poisipea välja kasvatamine, nii et juuksed ristluuni ulatuks – mõnel kulub selleks vähem kui aasta, teisel ligi 10 aastat… ja unistuseks on see nii ühel kui teisel. Need on unistused, aga need pole kõige olulisemad asjad isegi teismelise elus.

Paljude naiste unistuseks on saada emaks. Samal ajal on see naise elu olulisimaid asju, naiseks olemise mõte üldse. Ja seda saab teha kogu muu elamise kõrvalt ja teistele unistustele lisaks.

Unistuseks võib olla ka see, et elada ära üks aasta ilma kordagi haigestumata. Asi, mida mäletatava elu jooksul pole kordagi juhtunud. Kui see unistus on täitunud, saab nautida õnne ja rõõmu iga lisanduva päeva, nädala ja kuu üle. Ma olen terve, ma olen ikka veel, kestvalt terve! See on imeline tunne. Ja see on oi, kui eluoluline asi.

Tahes kui suur või väike, lühi – või pikaajaline see unistus, tee selle saavutamiseni ka poleks, rahulolu oma edenemisest edu saavutamise teel on sõnulkirjeldamatu. See annab enesesseusku, hingerahu, kindlameelsust, julgust, energiat, jõudu, rõõmu, head tuju. Ja kõige selle juur on unistamine, unistuste olemasolu. Head unistamist sulle, hea lugeja!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: IN Lightenment

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVjaana hingamisharjutus: harjutus rõõmuküllase olemusega kooskõla loomiseks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuu seis detsembriks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi