Sõnumid detsembri algusnädalaks 2020

1
22669
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Bianca Mentil

Kuigi su ees on raske olukord, pole põhjust vedelaks löömiseks ega pabistama hakkamiseks. Ebameeldivad kogemused on maha maetud ja unustatud – sinu jaoks on praegu kõige tähtsam keskenduda otsustele, mida ainult sina saad vastu võtta. Ära lase oma tähelepanu ega ennast killustada paljude (pisi)asjade vahel. Kui oled hajevil, siis ei suuda sa end koondada peamisele. Teiste hooletus ei anna sulle põhjust ise muutuda lohakaks või hooletuks. Kui sa tahad oma elus saavutada häid tulemusi, pead olema hoolas ja koondama tähelepanu sellele, millega tegeled ja suutma end mitte killustada lasta olulisimate tegevuste ajal. Sa võid olla võimekas rööprähkleja, aga kas kõik need korraga ja läbisegi tehtavad asjad on siis ka viimase peal kvaliteediga tehtud? Keegi võib anda sulle olulist infot, enne kui sinuga võtab ühendust tähtis inimene. Seejärel on aga aeg oodata oma eesmärkide täitumist. Võid kindel olla selles, et armastus hajutab viha ja hirmu. Kus sul see rahapada just peidus on, tead ise paremini või saad peagi teada, aga seis on selline, et võid kulutada raha oma välimusele või luksusesemetele. Rääkimata sellest, et hinges ja olemises oled vaba ja saad viia ellu sinus peituva jumaliku täiuslikkuse.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: IN Lightenment

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi