1Elu ringkäik

Foto: Siamlian Ngaihte

Nii ta käib – üks saab läbi ja teine algab. Ühe aasta lõpust saab alguse teine. Kui keegi sureb, siis keegi sünnib. Kui sulgub üks uks, avaneb teine. Iga järgmise tsükli läbimisega oleme targemad, kogenumad ja näeme olnut teise pilguga kui varem.

Aasta hakkab läbi saama, nii et leia aeg, et teha tagasivaade mitte lihtsalt seltskondliku vestluse käigus mokaotsast kokkuvõtte andmiseks, vaid sisuliseks kokkuvõtteks enda jaoks. Mis nendest asjadest, mis sõltusid sinust, läksid nii nagu soovisid? Mis läks viltu? Miks läks nii nagu läks? Mida teinekord teisiti teha? Millised on soovid või verstapostid uueks aastaks? Ära hakka uue aasta lubadusi tegema, mis jaanuari lõpuks juba ununenud on. Kui soovid mingit eesmärki saavutada, siis sea tibatillukesed vaheetapid. Ühe kuuga ajalehepoisist miljonäriks võib saada lotovõiduga, mitte tööga, nii et… jää realistlikuks. Ühe tunniga paartuhat kalorit põletada võid ahjus sööki söeks põletades, mitte trenni tehes. Tasa sõuad, kaugele jõuad. Tunne rõõmu igast pisikesestki edusammust, siis sinus kinnistub pidev arusaam sellest, et sa saad, suudad, tegid ära ja sinus püsib soov jätkata, kuni eesmärk ongi saavutatud. Korraga liiga paljut tahtes, kui sa hoobilt ei saavuta kõike ja kohe, langed masendusse, et ei saanud hakkama ja iga kord on aina raskem uuesti püüda ja aina valusam uuesti kukkuda. Ära kolgi ennnast korraga liiga paljut püüdes! Edene tasahaaval, nii saavutad edu.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS, 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis detsembriks 2022
Järgmine artikkelSõnumid 12.-18. detsembriks 2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi