Tagasi
Järgmine

Maagia sinu elus

Foto: Pixabay


Ma ei tea ühtegi inimest, kel poleks mõnda soovi või unistust ja ma ei tea ka ühtegi inimest, kes ütleks, et tal on raha rohkem kui küll ja tal pole rohkemat vaja. Arvamusi selle kohta, kuidas panna raha oma kaukasse voolama on erinevaid. On neid, kes usuvad, et ainus tee on rühmata maast madalast kuni kõrge eani, mis tervis vähegi välja kannatab, tööd teha ja sellega teenida. On neid, kes usuvad, et hambad ristis tahes mille tegemine ei too ei õnne ega rikkust ja raha tuleb ainult siis, kui teed midagi, mis rõõmu valmistab. Niisamuti on neid, kes on veendunud, et passiivne rahateenimine kinnisvara väljaüürimise/rentimise ja börsil tegutsemise näol on see jätkusuutlikeim ja edukaim rahateenimise viis. Sõltumata sellest, mida arvatakse igapäevase raha teenimise mooduste kohta, armastavad kõik need inimtüübid kasvõi vahel harva õnne proovida – õnneloosis või iganädalases lotomängus või kuskil mujal.

On selline vana ütlus: “Usalda, aga kontrolli!”. Mina leidsin R,Websteri raamatust “Amuletid ja talismanid algajaile” muu hulgas õpetuse, kuidas teha endale isiklik raha-jantra ehk maagiline ruut. Ja kuidas selle abil endale raha ligi meelitada. Ausalt öelda ma pole kunagi olnud suurem talismanide, rituaalide ja muu sellise uskuja või tõsiselt võtja. Ma olen pigem selline õlakehitaja olnud sellise koha peal. Seekord võtsin otsuseks ära proovida – lollimaks ju ei lähe ja süüa see ei küsi! No see oli paras pusimine saada omal need numbrid kokku, aga ühel hetkel hakkas asi jooksma ja ruut sai äkki kiirelt täis. Ega ma paljut prooviks küsinud – küsisin vaid järgmiseks päevaks raha, et saada koju kätte tulnud laadal käia ja endale midagi meelepärast osta, kui midagi sellist näen. Kuskiltki mulle raha tulemas polnud. Ja ometi, järgmiseks päevaks tuli mulle raha rohkem kui ühest ootamatust kanalist ja rohkem, kui laadal laiaks löömiseks vaja. Nii et – maagilisse ruutu ei pea isegi uskuma, see toimib ikka! Mis siis veel saab, kui sellesse uskuda ja sellega igapäevaselt tegeleda (iga päev peaks seda vähemalt minuti silmitsema)? Minul tekkis nüüd asja vastu huvi. Kui ka sina tahad oma rahalist seisu parendada, siis – miks ka mitte proovida seda maagiat appi võttes teha. Äkki õnnestubki!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSõnumid heinakuu 5.-11. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid 19.-25. juuliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

  1. Tere! Tegin omale ka numbrilise maagilise jantra ruudu, millel kõikide ridade numbrite liitmisel on üks summa. Ma ei tea, kas tegin õieti, aga kasutasin oma sünnikuupäeva ja selle tuletusi. Soovitatud raamatut pole kuskilt saada, ehk oleks seal old täpsem õpetus! Kas seda minu isetehtut tohibki kasutada?

    • Kui algandmed said õiged, esimese rea taandatud summa on 8 ja ka iga järgneva rea, veeru ja diagonaali summa on 8, on jantra kokku saanud õigesti. Raamatus on jah pikk seletus koos näitega, üle lehekülje pikk. Koos õpetusega, kuidas saada esimene rida klappima ja sellest lähtuvalt ka kogu ülejäänud ruut. Ainult et õige/parim aeg nende tegemiseks on kuu esimese dekaadi kindlal ajal – see juba möödas.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi