Sõnumid heinakuu viimasteks päevadeks ja viljakuu alguspäeviks

0
17679
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto; Gerd Altmann

Kui armastad end sügavalt, siis ei tunne sa viletsust ega kannatamatust. Ärritus ja segadus võtavad meis maad vaid siis, kui enesejaatus ja armastus minema hiilivad.

Paljud käitumisviisid, mis rahu häirivad, on kätteõpitud ja neid on võimalik armastusega tervendada. Kanna mõnel päeval endaga märkmikku kaasas ja kirjuta üles, mida su meel sulle ütleb. Neid sõnumeid annavad edasi su emotsioonid ja see tõmbab ligi samasugust energiat kogemuste kujul.

Sinu ülesanne on kõrvaldada oma elust inetused ja lahkhelid, nii et rahulained levivad üle su maailma vete, et puudutada kõigi nende südant, keda armastad.

Tugevad tunded on loomulik osa elust ja emotsionaalkeha peab vibreerima, selleks et elada. Tugevad emotsioonid, nii head kui halvad, tekitavad vibratsioone, mis võimaldab meil astuda ühendusse eneergiaallika ja armastusega. Tuline viha võib olla võimas ühiskondliku muutuse motiveerija. Haavatud tunded on see osa meist, mida me omaks ei võta, aga mis igatsevad armastuse ja valgustuse järele.

Võta, armasta end sellisena nagu sa oled ja lase sündmustel juhtuda. Küll varem või hiljem mõistad, miks mingid sündmused, kohad või inimesed su ellu tulid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Amazon

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi