Sõnumid hingedepäeva nädalaks

0
20664

8Hingedepäev

Foto: Artur Łuczka

Hingedepäev on üks neid päevi, mille olulisus ja tähendus on inimeseti erinev. Mõne inimese jaoks ei oma see mingit tähtsust ja mõnes peres või suguvõsaski seda ei tähistata ega ole ka jutukski. Seal on lahkunute mälestamine surnuaiapühal ja jõulude ajal kindlasti, muul ajal vastavalt võimalustele ja soovile. Eks see olegi igaühe enda valik, kas tema jaoks on selle päeva tähistamist vaja või ei. Sest olgem ausad – kord aastas kedagi meenutada, “sest et kõik teevad seda”, rohkem linnukese kirja saamiseks, et ma näe, tegin ka, kuigi tegelikku hoolimist ega tunnet taga pole- pole asjal mõtet. Ja samas, kui muul ajal on lahkunuid meeles peetud ilusti ja hoolega, siis sisuliselt ei ole vajadust ekstra päeva jaoks, et siis niiöelda käsu korras just sel päeval mälestada, kui südames teed seda aasta jooksul palju enam kordi ja vastavalt oma südame häälele. Paljudele inimestele meeldib, et on selline kindel mälestamise päev, mil sellele keskenduda ja nii mõnedki põletavad siis ise palju küünlaid ja käivad ringi, vaadates kas nad akendel küünlahelki näevad – neile nii meeldib seda vaadata. Igaühele oma.

Küll aga on vanemate rida rääkida lastele vana-ja vaarvanematest, nende elust -nii palju kui on teada, neist, kellest põlvnetakse. Rääkida, kuidas, millise hinnaga anti elu edasi põlvest põlve ja et see on jõudnud tänasesse päeva just sellisel kujul, pole juhus ega midagi, millesse üleolevalt suhtuda, vaid olla tänulik eelkäijatele, mälestades neid kas siis hingedepäeval või mõnel endale rohkem sobivamal ajal. Olgem tänulikud eelkäijatele ja püüdkem anda oma parim, lahendades elu keerdkäike ja viies elu edasi.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” kuni jõuad enda soovitud vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuldsed Barsid Hõbeallikas
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuu novembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi