Sõnumid hingedepäeva nädalaks

1
13688
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Pilt: Thom Blackburn

Sa suudad mägesid liigutada. Suudad. Nii neid mägesid, mille liigutamine on nii keeruline ja raske kui mäe liigutamine, kui ka neid, mis tunduvad nii suured ja rasked ja lootusetud, aga tegelikult on see vaid tunne, et see on nii – tegelikult pole asi poolt nii raske. Sa ei ole hüüdja hääl kõrbes. Ei ole. Kui sa teed end kuuldavaks, sind kuuldakse ja võetakse kuulda. Tee end vaid arusaadavalt kuuldavaks – roogi oma sõnumist emotsioonid välja, tunded võid jätta. Siis on su sõnum selge, hästi jälgitav, ei küta asjatuid kirgi, kuid annab edasi, mida ja kuidas end tunned – ja sõnum jõuab nende kõrvu, kelle võimus on asju korraldada, milleni sina ei küündi. Ära lõdise saba jalge vahel ja ära arva, et sinu arvamus pole oluline. Võibolla oled sa üleüldse ainus, kes julgeb oma arvamust avaldada ja võibolla sellest saab alguse suurte muutuste jada, mis muudab paljude maailma. Ka üks on lahinguväljal sõdur! Sina loed, sinu arvamus loeb, sinu sõna maksab. Kurjus võidab siis, kui headus vaikib. See, millises maailmas sa elad ja kuidas end kohelda lubad, on sinu enda teha. Sa kas vaikid ja lepid, või ei lepi ja teed suu lahti ja ütled välja, mida mõtled. Sa kas võitled oma tõekspidamiste nimel/eest, või lased kõigel minna kuidas ja kuhu juhtub. Valik on sinu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Coroflot

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi