Tagasi
Järgmine

Sullamulla väiksed kalad

Foto: Jacqueline Macou

Kõik vett ja sooja armastavad inimesed on nüüdseks ilmselt juba vähemalt korra ujumas käinud. Ka minul õnnestus lõpuks murphy seaduseid eirata ja ma sain lõpuks ometi ujuma, nii et oli ilus ilm, ei olnud äikest, mul oli aega ja mul oli võimalus ujuma minna. Keset vees sulistamist jäin äkki mõtlema, et ma olen vist peast segi, aga see oli ju käo kukkumine, nüüd, peale jaani? Jätsin veega mulistamise katki ja olin nii kuss kui oskasin ja venitasin kaela veest nii pikalt välja kui sain ja heaks juhuks hoidsin algul hingegi kinni, et võimalikult hästi kuulda. kuulsingi. Kuku, kuku, kuku!!! Kuskil 70 peale viitsisin neid kukkumisi loendada, siis lõin käega, et vahet sel enam on, palju – väga palju – ja ilmselgelt käo kukkumine, mitte tundumine, et vist kägu! Naersin omaette, et ei tea, kas tuleb hiline sügis, või on see kägu teisitimõtleja :P

Minu ja mu kassipere jaoks on praegused ilmad ideaalsed. Ma teen aknad lahti selleks, et soe tuppa tuleks – täna lõpuks on toas soe tõusnud 27 kraadi peale, muidu vindus hädise 24 peal, aga mina alla 25 kraadi ei aja öösel tekkigi pealt maha ja alla 23 hakkan muutuma uimaseks, kangeks ja pahuraks, 21 ja alla sooja peale hakkan külmast kangeks tõmbuma, mul on raskusi uinuda sellises külmas ja 18 juures lõdisen 3 teki all, ehmatan üles väljahingamisel tekkiva õhu liikumise ja külma õhu puutumise peale vastu mu nägu, siplen voodit segamini ja ootan kinnisilmi lesides hommikut, et saaks liigutama hakata ja sooja… ja haige olen ma siis ka julgelt pool aastast, sest mu eluenergia kulub soojatootmisele ära ja elamiseks ja terve olemiseks seda siis enam ei jagu. Aga nüüd on pidu! Mu aku laeb! Mu kassid otsivad päikeselaike, milles lesida, kui varjus on 31+ soojakraadi… Me oleme ikka nii ühesugused! Aasta otsa ootamist ja lõpuks on ka minu jaoks natukene ideaalset ilma!

Sellised ilmad tähendavad tervist ja on otseses seoses sellega, kui terve või haige olen septembrist maini. Praeguse seisuga olen kogu oma mäletatava elu peale (30+ aastat) olnud esimest korda ühtejutti terve kogu minu jaoks ülikriitilise perioodi septembrist maini + nüüd on ka juuni selja taha jäänud. 10 kuud jutti terve! Enamus inimesi, kes pole elus pea kordagi haiged olnud, ei mõista seda, mida tähendab see, kui oled terve elu aina haige ja haige, iga aasta mitmeid kordi haige ja iga kord ikka nädal või paar, viimased 5 aastat ka iga aasta vähemalt korra 1,5-2 kuud jutti rängalt haige, aga tavaliselt aasta jooksul 6 korda ikka haige olnud – ja siis lõpuks ometi saabub imeline aeg – 10 kuud jutti terve…! See on fantastiline! Ja see on suuresti tänu sellistele päikesedoosidele nagu praegu saada on.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid jaanipäevanädalaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juuliks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi