Sõnumid jaanipäevanädalaks

1
17681
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Phyzome

Mis iganes ka su senises elus pole toimunud, nüüd jõuab õnn sinu õuele mitmel eri moel, et saaksid ikka igakülgselt õnnelikuks. Armastuse vägi tahab vikatina jalust niitma tulla ja panna südame rinnus puperdama nii nagu sa seda enam ei mäletagi. Võid ju vastu punnida, pigistada silmad kinni ja pista sõrmed kõrva ja karjuda kõvasti lalalalalala – paraku see ei aita. Amor on käinud vahepeal amburite täienduskoolitusel ja pihta sa saad – ja kahetsemiseks ega kurvastuseks sul küll põhjust pole, sest… Sa võid peatselt kohtuda oma unelmate inimesega. Tegelikult ka!

Kui sa aga oled hiljuti tegelenud jälgede segamisega ja oled püüdnud oma õnnejumala eest haihtuda, siis… nüüd saad teada, et see sul ei õnnestunud. Uues kodus või töökohas ootab sind õnn. Sellele lisaks sõlmitakse uusi sõprussidemeid ja võimalik, et uuendatakse vanu, mis toob kaasa muutused kõiges. Ja muuseas, elumuutused toovad kasu nii sulle kui su lähedastele.

Su süda hõiskab rõõmust. Käes on rahulik ajajärk võrratus maailmas.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Unsplash

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi