Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Phyzome

Mis iganes ka su senises elus pole toimunud, nüüd jõuab õnn sinu õuele mitmel eri moel, et saaksid ikka igakülgselt õnnelikuks. Armastuse vägi tahab vikatina jalust niitma tulla ja panna südame rinnus puperdama nii nagu sa seda enam ei mäletagi. Võid ju vastu punnida, pigistada silmad kinni ja pista sõrmed kõrva ja karjuda kõvasti lalalalalala – paraku see ei aita. Amor on käinud vahepeal amburite täienduskoolitusel ja pihta sa saad – ja kahetsemiseks ega kurvastuseks sul küll põhjust pole, sest… Sa võid peatselt kohtuda oma unelmate inimesega. Tegelikult ka!

Kui sa aga oled hiljuti tegelenud jälgede segamisega ja oled püüdnud oma õnnejumala eest haihtuda, siis… nüüd saad teada, et see sul ei õnnestunud. Uues kodus või töökohas ootab sind õnn. Sellele lisaks sõlmitakse uusi sõprussidemeid ja võimalik, et uuendatakse vanu, mis toob kaasa muutused kõiges. Ja muuseas, elumuutused toovad kasu nii sulle kui su lähedastele.

Su süda hõiskab rõõmust. Käes on rahulik ajajärk võrratus maailmas.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Unsplash

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 15.-21. piimakuu päevaks
Järgmine artikkelSõnumid jaanikuu lõpupäeviks ja suvekuu alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi