Tagasi
Järgmine

Me oleme loodusega üks

Foto: HD Wallpapers Rocks

Kui detsember oli pilvine ja sajune ja viimane kuu, mille jooksul päevad aina lühemaks muutusid ja pime aeg aina pikenes, siis jaanuar on päeva pikemaks sammumisele lisaks jaganud mitmeid imekauneid päikeselisi päevi, nii lummavalt kaunite härmas puudega kui lihtsalt ohtralt lumiseid vaateid.

Kõik see laeb uue energiaga ja keset kaunist ja juba tuntavat sooja andvat päikesepaistet tekib vaikse ilmaga tunne, et õhus on kevadet. Kevad – aeg, mil loodus ärkab uuele algusele. Aeg, mis meilgi paneb südame sees erutusest puperdama. Neil päikesesoojadel hetkedel on tunne, et kevad polegi enam nii kaugel. Raskused, mis olnud, on olnud, edasi saab ju ainult paremaks minna, sest – päike ju paistab, on soe ja kevad pole enam kaugel!

Vahel on õnneks, usuks ja lootuseks nii vähe vaja, aga samas, kui see on, tähendab nii palju. Me oleme loodusega üks ja loodus oma ilus ja varjundites mõjutab meid rohkem, kui me ise selle peale mõeldagi oskame.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHaldjasõnumid südakuu 21.-27. kuupäevaks
Järgmine artikkelKevade lubadus – Imbolc
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi