Tagasi
Järgmine

Mida oled õppinud?

Foto: Gerd Altmann

Mida sa oled viimasel ajal õppinud? Mida uut teada saanud? Mis on sinu silmaringi laiendanud?

See, et sa enam koolis ei käi, ei tähenda, et õppimine on läbi. Inimene õpib kogu elu, elukool saab alles koos eluga läbi. Et mitte üldisele arengule jalgu jääda ja suuta tempot hoida ning mitte manduda, tulebki pidevalt ennast täiendada, harida, juurde õppida. Vahet pole, kas sa loed raamatuid, vaatad harivaid filme, osaled vebinaril, kus hinge või ihu eest hoolt kandma õpetatakse. Uute asjadega tutvumine võib osutuda oodatust palju põnevamaks ja iial ei tea, kust leiad endale uue hobi, tutvud inimese või mitmega, kes võivad suisa su elu muuta, kui mitte lihtsalt rikastada. Kui sa ei püüa ja endaga ei tegele, ei tule keegi kandikul sulle ka midagi ette tooma. Sa ise jätad end ilma paljudest võimalustest ja elamustest. Võttes endale aega enda harimiseks muudad oma elu palju sisukamaks ja värvilisemaks nii et tunned omal nahal, et elu on mitte lihtsalt elamist väärt, vaid elu on imeline.

Pea alati meeles, et sina ise oled oma elu peakunstnik ja sina otsustad, keda ja mida oma ellu vastu võtad või mitte ja kas tahad, et su elu oleks hall ja igav, või sagimist, värve, elamusi ja kogemusi täis. Loo oma elu just selliseks nagu see sulle meeldib!


Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis detsembriks 2021
Järgmine artikkelSõnumid aasta viimase täiskuu nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi