Sõnumid jõulukuu 6.-12. kuupäevaks

1
13560
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Vahet pole, on see sinu tugevuseks või nõrkuseks, tea, et järjepidevus viib sihile. Elu paneb sind proovile rohkem kui korra ja ei saa öelda, et need oleks proovikivid, millesse lõdvalt suhtuda. Mütsiga lööma minna ei maksa. Kui suhtud respektiga, siis saadab sind edu. Oluline on silmas pidada seda, et sa väldiks kiusatust astuda üle õige piiri – vale poole. Nutikus toob sulle ootamatult tulu, olgu selle üle andjaks siis sõber, sugulane või tööandja. Ennustused täituvad. Ükskõik, kui uskumatud need ka ei tundunud, aga nad täituvad. Maailmas on kirjeldamatult võimalusi milleks iganes ja ükski inimene ei jõua kogu oma elu jooksul nende kõikidega tutvuda, nii et ei olegi võimalik teada või välja mõelda, kuidas asjad saavad juhtuda, toimuda. Nad teevad seda, kui nii on määratud. Sind ootavad ees mitmed sündmused ja seltskondlikud ettevõtmised uudsetes paikades ning uute inimeste hulgas. Ilmutad kannatlikkust ja vastupidavust, mis ei jää tähelepanuta – kõike seda hinnatakse ja väärtustatakse määral, mis ületab kõik ootused. See juhtub täpselt kõige sobivamal ajal. Sul on põhjust igati rahul olla.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis detsembriks 2021
Järgmine artikkelSõnumid aasta viimase täiskuu nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi