Sõnumid jõulunädalaks 2022

0
18615

1Uskuda või mitte

Foto: Gloria Williams

Kas sina usud ja kuulad, mida sinu süda sulle räägib?

Me kipume uskuma, et ainult meie mõistusel on õigus, kuigi teame, kui tihti eksivad meie kõrvad, silmad ja muudki meeled ja tajud. Me oleme paljus õnnetud, kuid ikka ei julge kuulata oma südamehäält. Meile õpetatakse kohusetunnet ja vastutust ja igasuguseid asju, aga iseennast usaldama meid kahjuks ei õpetata. Kuula ennast, oma südant ja tee selle järgi, et olla õnnelik – see teadmine tuleb kahjuks alles läbi elukogemuste, üle kivide ja kändude.

Jõuluaeg, mil pere võtab aja maha ja kokku saavad ka need pereliikmed, kes muidu võibolla ei saa, on hea aeg meelde tuletada seda, et oluline on kuulata oma südant ja teha tema järgi, et tunda elust rõõmu, tegeleda sellega, mis toob sära silma, teeb õnnelikuks nii enda kui teised. Ja kuulake/vaadake ka üksteist südamega, mitte silmadega. Tunneta, kui olulised ja kallid teised sulle on ja viska peast mõtted stiilis, et appi, need riided ei sobi talle üldse/omavahel kokku/üldse mitte kuskile, issand, milline soeng, ta on küll kõvasti juurde võtnud või ärge vedage nina viltu, et kink, mille saate, ei vasta teie ootustele, on liiga odav või teab mida kõike veel. Teie lähedased ise, nendega kokku saamine on tegelik kink. Kuula südamega!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTallinna Jaani kiriku 155. aastapäevaks
Järgmine artikkelHingepeeglile
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi