Tagasi
Järgmine

Roheline hooaeg

Foto: Square Space

Jäin see nädal ükspäev mõtlema, et ei mäletagi enam, kuna viimati retseptiraamatus sorasin ja äkki tekkis tung sellega uuesti tegelema hakata – sest, olgem ausad, rabarberihooaeg pole enam mägede taga! Rääkimata muust tärkavast rohelisest ja vitamiinidest pakatavast…

Seega on lähiajal ilmselt oodata jälle uut valikut retsepte varakevadiseks ajaks.

Aega ja jaksu sellega tegelemiseks mul on, sest minu maailma parim boss on taaskord mul elu ilusaks teinud ja mul jääb tööl käimise kõrvalt nii aega kui ka jaksu oma elu ja asjadega tegelemiseks, mitte ainult tööst välja puhkamiseks.

Kas ma kuulsin ohkeid, et “oleks minul ka nii…”? See on täiesti võimalik! Olen teile varasemalt viidanud päris mitut raamatut, mille läbitöötamise ja millega pidevalt edasi töötamise abil on see täiesti reaalne. Peamine on mitte kõhelda, kahelda ja jätta kõik sinnapaika, sest “niikuinii see ei toimi”, vaid proovida, proovida, proovida – ja iga kord panna täpselt kirja, mida täpselt tegid või ütlesid, et saaks pärast analüüsida, mis võis asja untsu ajada ja mida teine kord teisiti proovida – kuniks ükskord õnnestub. Vaevalt sa enam mäletad, palju kordi komistasid ja kukkusid kui käima õppisid – aga nüüd ei kujuta oma elu enam ettegi ilma käimata… Iga algus on raske, aga järjepidevus viib sihile. Isiklik õnn ja rahulolu on väärt katsetamisi kuni õnnestumiseni!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid mahlakuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelKui näpud on põhjas, aga süüa tahaks ikka…
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi