Sõnumid jürikuu 15.-21. kuupäevaks

0
20419
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Angry Jogger

Sel nädalal võtad hoo maha tegutsemisel, selleks et tegeleda mõttetööga. Kuna igasugused alateadlikud mõttes kerkivad üks teise järel pinnale, saad aru, et sa ei saa neid enam ignoreerida ja pead teemaga tegelema. Seega püüad aru saada, mida need alateadlikud mõtted sulle öelda tahavad ja millele pead senisest enam tähelepanu pöörama ja millega tegelemist ei saa enam eirata.

Seda, mille üle mõtiskleda ja variante, mille vahel kaaluda, jagub küllaga. Seega varu aega, et saaksid rahus mõelda ja selgusele jõuda, mis ja kuidas.

Kergendustunne, mis saabub koos selgusega, paneb sind mõistma, et oleks võinud juba varem asja käsile võtta ja sul oleks juba tükk aega tagasi ses plaanis rahu majas olnud, aga nüüd praadisid asjatult omas rasvas, kuna venitasid teemaga tegelemisega.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi