Sõnumid juuni esinädalaks

1
19255
Tagasi
Järgmine

Triumf

Foto: Mariann Rubenn

Triumfikaar, maailma kuulsamaid objekte, mida tuntakse seoses triumfiga, on suur ja uhke küll, aga igaühel meist on oma isiklik arusaam sellest, milline on meile jaoks triumf ja mismoodi meie seda tähistaks ja mällu talletaks.

Suure võidujoovastuse võib vallandada see, kui peale pikka tööd ja vaeva ja juba lootusetuse tunnet mingi tööga hakkama saamise või probleemi lahendamise teemal õnnestub sellega hakkama saada – ja seeläbi saavad kasu paljud. Rusikaid rindu taguma võib panna see, kui võidad iseennast, oma hirme või pahesid – ja alustad elu kui puhtalt lehelt. Sõnulseletamatu võidutunde võib esile kutsuda seegi, kui peale maapealse põrgu läbimist saad ühel hetkel aru, et õnn on pöördunud. Õnn on kolinud sinu juurde ja pillub sind, nii et saad iga päev pihta mõne rõõmusädeme, mõne taevamannana sülle kukkunud unistuste pakkumise, olukordade, mille kallal seni hulluks läinud, äkki ja kuidagi iseenesest lahenemisega – ja ikka muidugi sulle soodsalt!, võimaluste avanemisega, soovide täitumisega – ja kõike seda on aina rohkem, aina kirkamaid, võrratumaid, suurejoonelisemaid, nii et vaatad mõttes kõige selle peale ja sul on tunne, et kõrgemad jõud püüavad üksteist üle trumbata sinu õnnelikuks tegemisel – ja neil pole vist enam millestki sinu heaks kahju. Igal juhul sa tunned, et see on täiesti normaalne väljendada väga selgesõnaliselt oma kõige pöörasemaid unistusi ja soove – sõnastuses, et sul on see kõik juba olemas… ja oled avatud kogu küllusele, mis kõige selle reaalsuseks muudab. Ja sa lihtsalt lähed ja õitsed ja naerad ja naeratad iseendale ja sul pole selleks vaja kedagi teist, kes sul tuju tõstaks või meeleolu hoiaks. Ja see on sinu argipäev, sinu pöördunud õnnega argipäev. Ma sain hakkama, ma tegin ära, ma suutsin põrgust välja tulla! See on imeline tunne, mis annab tiivad ja meeletu jõu ja energia, et edasi minna. See on midagi, mille nimel tasub pingutada.

Kui suudad kõige pilkasemas pimeduses leida killukese valgust ja helgust ja lähed edasi, mitte ei löö käega ja jää seisma, siis on sul tõsine lootus, et varem või hiljem saad võidurõõmu maitsta. Ja väljendugu siis su rõõm oma triumfikaare ehitamises, iseendale monumendi püstitamises või milleski muus – oluline on see, et saad kinnituse iseenda jaoks, et sa suudad, saad hakkama!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Amazon

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi