Sõnumid juuni esinädalaks

1
19135
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Abstract

Hoia oma süda ja elu maailma jaoks avali. Ära sulge oma võimaluste ja õnne ees ust. Teisisõnu – ära ütle endale, et sa ei saa (niikuinii), see pole võimalik, see pole reaalne, see ei teostu, eieieieiei…. Ära anna kõrgematele jõududele mõista, et sinu sooviks on ei – ehk mitte saada, mitte omada, mitte tunda! Et sulle pole vaja õnne, armastust, rahulolu, eneseteostust… “Ei” tähendab seda, et sa ütled, et sa ei taha seda.

Anna hoopis mõista, et sa usud imedesse! Sa usud oma elu muinasjuttu! Sa oled avatud kõikvõimalikul kujul edule, õnnele, küllusele, et armastus on sinu juurde alati oodatud. Tunne seda sügaval sisimas. Tunne nii, et kananahk tuleb ihule! Kui suudad selle kujutluspildi nii eheda luua, siis sinu soovid ja ihalused võetakse kuulda ja hakatakse tegelema nende täitmisega. Kuna, kuidas nad täituvad, seda näitab vaid aeg. Sina ei pea oma pead selle kallal vaevama – sinu rõõm on nautida, kui see aeg käes on – ja tõdeda, et ise sa nii head versiooni soovitust ei osanudki välja mõelda, kuna sul puudus ettekujutus kõigist olemasolevatest võimalustest. Aga just sellisteks üle võlli täidetud soovideks võid valmis olla, kui annad soovidele vaba voli täituda sel moel ja siis, kui nad leiavad, et nii ja nüüd on see õige aeg ja koht. Ära dikteeri oma soovidele teed ja aega, kuna ja kus ja mil viisil täituda (stiilis, et tahan lotovõitu – nojah, kui sulle vaid lotovõidu raha sobib… okei, pead ootama veel 20 aastat, muidu… oleks saanud 2 nädalaga…).

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Amazon

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi