Tagasi
Järgmine

Kui on väga valus

Foto: Ulrike Mai

On öeldud, et elu on sibul, mida kooritakse nuttes. Eks selles ole omajagu tõde, sest meie sündides on üheks elusana sünni tunnuseks, et vastsündinu hakkab nutma. Nutma, mitte naerma. Kogu väikelapse ea on ebamugavuse, valu, hirmu teada andmiseks ikka seesama nutt. Hilisemas elus, kui laps oskab juba oma muresid sõnadesse panna, jääb nutmist vähemaks, aga ei kao see kuskile. Täiskasvanud nutavad hirmust, valust ja ka rõõmust… Surmani välja.

Vahel on aga valu aina valusam ja valusam, kuni muutub väljakannatamatuks. Valu on meile märguandeks, et kuskil on miski viltu ja me peame sellega tegelema. Siin tuleb aga lähtuda järgmisest tarkusest – et me peame suutma teha vahet sellel, mida me saame muuta ja mida mitte. Kui me ei saa seda muuta, siis me saame muuta oma suhtumist probleemitekitajasse. Kui me saame selle valutekitajaga midagi ette võtta, siis tuleb seda teha. Vahel on valu meie ellu tulnud ka selleks, et meid tagant torkida, panna meid tegutsema, selle asemel et lihtsalt molutada, aega raisata ja mitte tegutseda, lootes et valu või probleem kaob iseenesest.

Elus on meil ülesanded ja neid tegemata jättes on tulemuseks see, et varsti tuleb sama ülesanne uuesti ja keerulisemal kujul. Iga kord järjest raskemana ja rahule ta ei jäta, kuniks teema saab lahendatud. Seega mida varem, seda parem ja lihtsam mure käsile võtta ja püüda temast jagu saada. Elu on küll karm, aga kui õppida ära tema lugemine, siis võib ühel hetkel taibata, et elu annab meile korraga nii ülesande kui võtme selle lahendamiseks. Me peame ära tabama, mis on selle ülesande võti – kui see on selge, on edasi juba palju lihtsam – vastus näkku ei vaata, aga on selge, mida võtta, mida jätta, mis teed, rajad, vahendid ja inimesed viivad lahenduseni ja mis puntrasse. Kui aga ikka kohe üldse ei saa aru, siis jagab elu matse, mis teevad haiget, aga peaks andma märku sellest, kuhu poole vaadata ja mis suunas liikumine on vale. Mida edasi, seda ägedamaks muutuvad elu poolt antud paugud ja vapustused, kuni lõpuks on kõik nii puust ja punaselt ette tehtud, et ei jää muud üle, kui tuleb aru saada. Ja siis tegutseda. Vastus ei tähenda, et elu ise sinu eest probleemi ära lahendab. Kui jõuad arusaamisele, et kellagagi tuleb suhtlemine lõpetada, ega siis see inimene ise haihtu. Sa ise pead suutma sellele suhtele teha lõpu, nii et see on lõpp ja see jõuab ka sellele inimesele pärale, nii et ta ei hakka üritama Leopoldina sulle järgneda kasvõi läbi telekanali, peamine, et ikka end sulle kaela riputada ja ära kasutada või manipuleerida sinuga ja seda nautida. Või pead ära õppima enese kehtestamise, nii et mitte keegi ei vaidlusta seda, mida ütled ega püüa ignoreerida sinu poolt seatud piire, vaid sinusse hakkab aupaklikult suhtuma ka see kes seni on käitunud viimase tõprana.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 14.-20. mihklikuu päevaks
Järgmine artikkelSõnumid septembri lõpupäeviks ja oktoobri alguseks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi