Tagasi
Järgmine

Usu imedesse

Foto: pixabay

Ma olen laibaks väsinud ja mu närvid on kapitaalselt sõlmes, nii et olen kodus hakanud karjuma ja lõugama nii arvuti, ei tea kuhu taha jäävate riiete ja omaenda jäsemete peale ja kasside peale, kes on iga jalaaste all, nii et kuku või kõhuli, kuskile astuda ei saa, jalge ees, taga ja vahel siiberdavaid näugujaid oleks justkui miljon, praktiliselt pidevalt ja kõikjal. Vannituppa ja vetsu trügivad ka järele ja korteriuksest püüavad välja lipsata, nii et kui mul käed kola täis, on eriti raske lipsata välja nii, et keegi teine kaasa ei pääseks… ja ma olen end täiesti müstilistest kohtadest ära mõlkinud – kust sinine, kust verine. Käed on niikuinii pea igapäevaselt randmekaitsmetega, et valust karjuvaid käsi kuidagi päästa ja säästa.

Ma olin nii ahastuses, et tahtsin appi karjuda – ja ma tegin seda. Virtuaalselt ja südamest ja täie rauaga. Ma ei olnud üldse viisakas ega käitunud ilusti, aga see oli sõlmes minu appikarje, püüuga osutada endale esmaabi. Ma tahtsin sisuliselt taevast tähti alla. Veel kord. Mulle küll öeldi, et enam ei saa, rong on läinud…. aga mina… ju ikka tahtsin. Ma küll ei öelnud seda enam valjult välja, aga mõtted jäid ikka sinnasamma keerlema.

Täna tuli ootamatu veebikõne, nii et ma ei saanud esimese hooga arugi, mis prigin ja kirin ja krabin see lahti läks, enne kui aru sain, et need igasugu alternatiivkanalite kõned ju tekitavad neid ebaharilikke helisid. Ma sain teada, et tähed on nõus taevast alla tulema, kui ma vaid seda soovin. Ma pean vaid oma jah sõna ütlema ja peagi täitub üks mu unistus, millele mõtleminegi vee silma toob suurest emotsioonidelaviinist ja õnnest… Nii et meeldetuletus mulle endalegi: usu imedesse!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis septembris 2019
Järgmine artikkelKuidas jagu saada kroonilisest köhast ja bronhiidist
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi