Sõnumid kevade alguse nädalaks 2020

0
22988
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pinterest

Õhus on romantikat nagu kevadele kohane. Ära imesta, kui sulle korraldatakse spontaanne kohting sünnipäeval või mõnel reisil. Usud sa sellistesse kohtumistesse ja suhtealgustesse või mitte, aga seekord sa armud jäägitult. Loogilise järeldusena uue inimesega tutvumisele su sõpruskond kasvab ja sinu suhted on täis rõõmsaid üllatusi. Sul on tunne, et kõnnid katuseid mööda ja tantsid taevas… Miski ei suuda su head õnne väärata. Nii ongi! Pakatad armastusest, õitsed, särad ja kiirgad. Sinu armastus ja hellus kutsuvad ka teisi sind aitama. Lahkus tagab sulle tunnustuse ja täidab su soovid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 9.-15. paastukuu päevaks
Järgmine artikkelMetsamoori tervisenippe
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi