Sõnumid kevadekuu algusnädalaks

0
11429
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pexels

Alanud aeg läheb töö tähe all. Mitte tuimalt, pea otsas märg, rahmeldades ja püüdes valmis saada seda tööd, mis täna kätte anti aga valmis pidi olema üleeile, vaid… Saad teha seda, milles oled hea, sellele ja sellega koos, kes on oma töös hea. Teete koostööd, mis mõlemile kasulik. Olete oma ala profid, nõuate nii endalt kui teistelt paljut ja ei luba endale üle jala tegemist, praaki, lati alt läbijooksmist – et käib kah, aga töö sai ju tehtud. Mis sest, et oleks saanud kordi paremini. Ei, te inspireerite üksteist, tiivustate ja imetlete. Kõike ei pea isegi välja ütlema, saate sellest sõnadetagi aru. Et olete niivõrd ühel lainel, siis on mõistetav, et sellest kujuneb igati edukas koostöö, mis teeb kõigil asjaosalistel tuju heaks ja süstib täis usku, et korralikult ja pühendunult oma töö tegijad pole kuskile kadunud, eriti, kui ise omapoolse panuse selleks annad.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi